20 maja 2016 roku w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ w Kielnarowej koło Rzeszowa odbędzie się VIII edycja Studenckiej Konferencji „Nauka i pasja kluczem do sukcesu”, organizowana przez Radę Kół Naukowych WSIiZ.

Wydarzenie rozpocznie wykład otwarty „Nowe technologie w naszym otoczeniu – jak Internet of Things zmienia nasze życie” mgr. Łukasza Bisa, Pełnomocnika Dziekana Wydziału Administracji i Nauk Społecznych ds. kierunku Grafika komputerowa i produkcja multimedialna. Następnie młodzież z całej Polski będzie wzajemnie przekazywać sobie wiedzę i opowiadać o swoich pasjach. Zaplanowano wygłoszenie referatów uczestników w ramach czterech paneli tematycznych:

1) IT & New Media;
2) Zdrowie, Turystyka i Rekreacja;
3) Bezpieczeństwo, Prawo i Polityka;
4) Ekonomia, Finanse i Zarządzanie.

Głównym celem konferencji jest integracja środowisk studenckich oraz promowanie rozwoju naukowego młodych ludzi. „Nauka i Pasja” to także niepowtarzalna możliwość do nawiązania nowych kontaktów, a przede wszystkim szansa wniesienie wkładu w rozwój polskiej nauki.

Konferencję „Nauka i Pasja kluczem do sukcesu”, podobnie jak w ubiegłych latach, organizuje Rada Kół Naukowych WSIiZ, przy współpracy z uczelnią oraz Fundacją „Na rzecz nauki i edukacji – talenty”.

Więcej informacji o konferencji na stronie www.naukaipasja.com.pl.