Mgr Iryna Prokopiuk

Asystent w Kolegium Zarządzania.

Koordynator praktyk zawodowych na kierunku Logistyka.
Zatrudniona w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania od 2020 roku.

Magister Zarządzania (Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie). Pracę dyplomową pt. „Strategiczna karta wyników dla wirtualnego przedsiębiorstwa logistycznego ProLogistics” obroniła z oceną bardzo dobrą.

1. Olszańska, S., Prokopiuk, I. Balanced scorecard as an effective method for process management in a transport company. Scientific Journal of Silesian University of Technology. Series Transport. 2021, 111, 119-128. ISSN: 0209-3324.

Prowadzone przedmioty:

Podstawy zarządzania,  Podstawy logistyki, Procesy spedycyjne, Ładunkoznawstwo, Projektowanie procesów

Materiały dla studentów dostępne są na platformie Moodle.

Polskie Radio Rzeszów. Wywiad nt. możliwości wykorzystania pojazdów bezzałogowych w Europie. https://radio.rzeszow.pl/audycje/nowe-technologie-i-wielkie-pany-na-pszyooc

Blog naukowy WSIiZ. Kierowca – zawód prestiżowy czy umierający? https://wsiz.edu.pl/blog-naukowy/kierowca-zawod-prestizowy-czy-umierajacy/

Mgr Iryna Prokopiuk
Katedra Logistyki i Inżynierii Procesowej
e-mail: iprokopiuk@wsiz.edu.pl
36-020 Tyczyn, Kielnarowa 386 a,
p. KM 18
tel.: 017 / 866 15 26

KONSULTACJE

Semestr zimowy 2022/23:

piątki 12:00-13:00 w pokoju KM 18
soboty zjazdowe – przed zajęciami KM 18

Dokumenty z praktyk można składać w pokoju KM 18 w czwartki godz. 11:00-13:00 lub w godzinach konsultacji.

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2