Mgr Karolina Góraj

Asystent w Katedrze Projektowania Graficznego.

Koordynator ds. Praktyk Zawodowych na kierunku Grafika komputerowa i produkcja multimedialna.

Opiekun kierunków Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna (studia I i II stopnia) oraz Komunikacja cyfrowa.

Zatrudniona w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie od 2020 roku.

Magister Dziennikarstwa i komunikacji społecznej, ze specjalnością Grafika multimedialna (Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, 2020 r.), ukończyła studia licencjackie na kierunku Grafika komputerowa i produkcja multimedialna ze specjalnością Graphic Design (Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, 2018 r.).

W roku 2020 pełniła funkcję Sekretarz Katedry Mediów, Dziennikarstwa i komunikacji Społecznej. Była również koordynatorem Praktyk Zawodowych oraz staży dualnych na kierunkach Dziennikarstwo i komunikacja Społeczna oraz Media cyfrowe i komunikacja wizerunkowa. W tym samym czasie pełniła obowiązki opiekuna kierunków Dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz Media cyfrowe i komunikacja wizerunkowa.

W 2019 r. stażystka w Dziale Produkcji Multimedialnej, a następnie do 2020 r. pracownik w Dziale Marketingu. W roku 2021 pełniła obowiązki Sekretarz redakcji czasopisma naukowego Social Communication.

W roku 2022 objęła funkcję opiekuna studenckiej redakcji intro.media.

Jako studentka angażowała się w różne formy aktywności: czynny udział w konferencjach naukowych, kołach naukowych a także mediach studenckich intro.media. W latach 2017-2019 pełniła funkcję lidera Koła Naukowego Projektowania Graficznego DRUGI WYMIAR. W 2018 r. zdobyła tytuł Absolwenta Roku na studiach pierwszego stopnia.

Prowadzone przedmioty:

Warsztat Wideo, Pracownia Animacji, Multimedia w Internecie, Podstawowe Oprogramowanie Graficzne, Projektowanie znaku i systemów identyfikacji wizualnej, Projektowanie dla wizualizacji i komunikacji, Cyfrowy dźwięk i obraz, Cyfrowe techniki audiowizualne, Grafika komputerowa dla mediów społecznościowych, Grafika rastrowa w grafice komputerowej,

Materiały dla studentów dostępne są na platformie Moodle.

Mgr Karolina Góraj
Katedra Projektowania Graficznego
e-mail: kgoraj@wsiz.edu.pl
36-020 Tyczyn, Kielnarowa 386 a
p. KM13

Katedra Mediów, Dziennikarstwa i komunikacji Społecznej
35-225 Rzeszów, ul. Sucharskiego 2
p. RA135

tel.: 017/ 866 14 63
lub do katedry:
tel.: 017/ 866 12 97

KONSULTACJE

kontakt mailowy: kgoraj@wsiz.edu.pl

kontakt online: https://wsiz.webex.com/meet/kgoraj

KONSULTACJE:

od 21/03 wtorki 13:30 – 15:00 RA135
Sucharskiego 2
I piętro

_____________

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2