Dr n. med. Marzena Mańdziuk

Adiunkt w Katedrze Fizjoterapii.

Zatrudniona w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie od 2014 roku.

Doktor nauk medycznych i nauk o zdrowiu (Uniwersytet Medyczny w Lublinie, Wydział Lekarsko-dentystyczny, 2020 rok). Magister fizjoterapii (Uniwersytet Rzeszowski, Wydział Medyczny, 2010 rok).

Jej zainteresowania naukowe koncentrują się wokół badań, dotyczących równowagi ciała oraz stabilności posturalnej. Tematem jej pracy doktorskiej jest: „Zastosowanie biologicznego sprzężenia zwrotnego w rehabilitacji pacjentów po udarze mózgu”.
Dotychczas pracowała jako rehabilitantka na Oddziałach: Neurochirurgii, Neurologii, Rehabilitacji, Pediatrycznych. Prowadziła terapię dla dzieci i młodzieży z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, ADHD, przepukliną oponowo-rdzeniową, urazami czaszkowo-mózgowymi, opóźnieniami rozwoju psychoruchowego. Dodatkowo jest wolontariuszem w Podkarpackim Stowarzyszeniu Na Rzecz Dzieci z Porażeniem Mózgowym „Daj Szansę”. Praca na Uczelni pozwala spełniać jej życiowe cele poprzez ciągłe podwyższanie swoich kwalifikacji, a także przekazywanie swojej wiedzy i doświadczenia studentom.

Motto życiowe: Nie ma rzeczy niemożliwych, trzeba tylko chcieć…

Prowadzone przedmioty:

Anatomia i fizjologia człowieka, Anatomia, Rehabilitacja, Podstawy rehabilitacji

Materiały dla studentów dostępne są na platformie Moodle.

Dr n. med. Marzena Mańdziuk
Katedra Fizjoterapii
e-mail: mmandziuk@wsiz.edu.pl
36-020 Tyczyn, Kielnarowa 386a,
p. KA 103
 tel. 017/ 866 14 54

KONSULTACJE

Brak konsultacji w r. a. 2023/2024

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2