Akademickie Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii

Akademickie Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii

Jednostka organizacyjna o charakterze usługowym, funkcjonująca w ramach Pionu Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Czy chciałbyś nauczyć się większej asertywności, bardziej kontrolować emocje, odpowiednio motywować się do różnych zadań? Potrzebujesz pomocy w walce z różnymi osobistymi problemami? Chciałbyś wreszcie coś zrobić dla swojego zdrowia emocjonalnego? I zabrać się mądrze za rozwój swoich kompetencji zawodowych? Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zaprasza do skorzystania z oferty Akademickiego Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii. To jedyna tego rodzaju placówka na Podkarpaciu.

Akademickie Centrum Rozwoju Osobistego WSiiZ

W Akademickim Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii czekają na Ciebie trzy strefy, z których możesz skorzystać:

Strefa rozwoju osobistego

Jak odkryć swoje mocne strony? W jaki sposób pracować nad rozwojem swojego potencjału? Co robić, aby rozwijać takie umiejętności jak asertywność, zarządzanie emocjami, motywacja do działania. W Strefie rozwoju osobistego pomożemy Ci znaleźć odpowiedź m.in. na te pytania. Zapraszamy na spotkania indywidualne i warsztaty grupowe umożliwiające poznawanie i doskonalenie siebie, m.in. Asertywność w pracy, Zarządzanie gniewem, Jak motywować do zmiany. W ramach Strefy rozwoju osobistego możesz skorzystać ze spotkań z specjalistą ds. rozwoju osobistego p. Maryną Kuzmyn.

Strefa pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej

Tu możesz zgłosić się z różnymi osobistymi problemami, m.in.: lęk, nieradzenie sobie ze stresem i presją,  zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, uzależnienia chemiczne i behawioralne (np. uzależnienie do Internetu), kryzysy rozwojowe lub w związkach. Oferujemy konsultacje indywidualne i wsparcie psychologiczne oraz psychoterapeutyczne ze specjalistami (Agatą Ziemiakowicz, Janem Gosztyłą, Olgą Kurek-Ochmańską).

Strefa psychologii w zarządzaniu

Tu masz możliwość doskonalenia kompetencji zawodowych, rozwijania zainteresowań związanych z psychologią oraz wykorzystania wiedzy psychologicznej, świadomości siebie, świadomości procesów międzyludzkich do skutecznej pracy i zarządzania zespołami.

W naszej pracy kierujemy się zasadami etycznymi zawartymi w Kodeksie etyczno-zawodowym psychologa. Wykorzystujemy różne podejścia psychologiczne i techniki, potwierdzone naukowo w oparciu o najnowszą wiedzę i doświadczenia kliniczne. W procesie pomagania istotna jest zaufanie, współpraca i indywidualizowane podejście, uwzględniające osobiste doświadczenia i wartości naszych podopiecznych.

Aby umówić się na konsultację:

Zapraszamy do skorzystania z usług Centrum zarówno Studentów jak i Pracowników

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2

Premiera wykładu Karola Wójcickiego
pt. „Jak loty w kosmos wpłyną na rozwój naszej cywilizacji”
odbędzie się 20 marca (środa), o godz. 18.00 na uczelnianym kanale YouTube.

Zachęcamy również do obejrzenia relacji filmowych z poprzednich spotkań zrealizowanych w ramach cyklu „Przybij Piątkę Nauce”.

Zobacz zapowiedź: https://www.youtube.com/watch?v=CoXBQRwypbs
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
×
Bilety dostępne będą od 3 listopada br.