BIP WSIiZ

Odc. #13 Mgr Sylwia Mazur. 1×1 z Szymonem Tarandą

Dzisiaj na gorącym i czystym fotelu obok Szymona Tarandy gościmy posiadaczkę najpiękniejszego uśmiechu na naszej uczelni – mgr Sylwia Katarzyna Mazur.
 
Z tego odcinka dowiecie się m.in., za co dostaje się żółtą kartkę na egzaminie u mgr Mazur, dlaczego odradza pisanie doktoratu i na czym polega zasada „listen, learn, lead”, którą stosuje w swoim życiu.
 
Ponadto, dowiedzieliśmy się, co sprawia jej „guilty pleasure” oraz kogo lubi cyniczny nihilista Szymon. Podczas nagrywania tego odcinka mgr Sylwia Mazur nauczyła nas, że najważniejsze są jasno wyznaczone zasady. Zatem wprowadzamy – napiszcie w komentarzu, jak wam się podobała rozmowa i kogo chcielibyście zobaczyć w kolejnych odcinkach, a my damy z siebie wszystko, by następna przejażdżka z Szymonem była równie ciekawa.
 
PS Konrad Szocik i Samorząd Studencki WSIiZ, jest też chwila dla Was 😉

 

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyk i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

Telefon: 17 866 11 11

Fax: +48 17 866 12 22

E-mail: wsiz@wsiz.edu.pl

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania

ul. Sucharskiego 2,

35-225 Rzeszów

Zapisz się do newslettera

Skip to content