Mamy już 20 lat! Zawsze staraliśmy się być innowacyjni, nowocześni i nieszablonowi. 20-ste urodziny także świętujemy nietypowo. Uruchomiliśmy właśnie stronę internetową, na której możesz złożyć uczelni życzenia i wybrać prezent, który… oddamy w Twoje ręce!

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie ma już 20 lat

Nasz jubileusz to również Twoje święto! Pomóż nam wybrać prezent, z którego będzie mógł korzystać każdy, kto odwiedzi Klub Akademicki IQ. Czas spędzany na uczelni to przecież nie tylko zajęcia, ale również wolne chwile dzielone ze znajomymi.

Wejdź na stronę wsiz.edu.pl/stolat i zdecyduj, czy do klubu IQ trafią piłkarzyki, stół bilardowy czy darty? Jeśli jesteś studentem lub pracownikiem WSIiZ, koniecznie zagłosuj! Ale życzenia uczelni mogą składać wszyscy!