Jesteś studentem Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania i masz pomysł co należy zmienić we WSIiZ? Rektor Uczelni – dr hab. Andrzej Rozmus, prof. WSIiZ – czeka na Twoją koncepcję! Uwagi można przesyłać już tylko do końca czerwca.

W tym roku akademickim Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania otrzymała od Polskiej Komisji Akredytacyjnej unikatowy Certyfikat Doskonałości Kształcenia w kategorii „Zawsze dla studenta. To wyróżnienie zobowiązuje, dlatego Rektor WSIiZ zwrócił się do studentów z prośbą o kolejne podpowiedzi. Podpowiedzcie proszę – co można ulepszyć, usprawnić? Jakie nowe rozwiązania wprowadzić, w jakich obszarach Uczelnia powinna podjąć aktywność? Gdzie Wy, jako nasi Studenci, widzicie nasze rozwojowe szanse? – pyta dr hab. Andrzej Rozmus, prof. WSIiZ.

Pomysły i sugestie należy przesyłać do 30 czerwca br. na specjalnie dedykowany temu przedsięwzięciu mail: idea@wsiz.edu.pl. Wśród osób, które prześlą swoje pomysły zostaną rozlosowane drobne upominki, w tym książki wydawnictwa CC PRESS.

Wszelkie nadesłane rekomendacje zostaną szczegółowo przeanalizowane i – ufam – w wielu przypadkach przygotowane do wejście w życie. Chciałbym, aby okazją do podsumowania tej akcji była najbliższa październikowa inauguracja. Byłaby to tym samym nie tylko inauguracja nowego roku akademickiego, ale również inauguracja – mam nadzieję – wielu ciekawych studenckich inicjatyw – zapowiada Rektor WSIiZ.