Drogie Absolwentki, Drodzy Absolwenci!

Graduacja we WSIiZ to prawdziwe święto. Zapraszamy więc do świętowania razem z nami uzyskania przez Państwa dyplomu inżyniera, licencjata lub magistra Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Podczas uroczystości odbędzie się również rozstrzygnięcie konkursu im. Profesora Jana Winieckiego na najlepszą pracę dyplomową.

Gratulujemy tegorocznym Absolwentom ścieżek polskojęzycznych kierunków I stopnia: Dietetyka, Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Filologia, Grafika komputerowa i produkcja multimedialna, Kosmetologia, Psychologia w zarządzaniu i Zarządzanie oraz II stopnia: Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Fizjoterapia, Informatyka, Kosmetologia i Zarządzanie.

Gratulujemy również Absolwentom ścieżek anglojęzycznych kierunków I i II stopnia: Zarządzanie oraz Informatyka.

Uroczystość ukończenia studiów dla Absolwentów studiów I i II stopnia i jednolitych magisterskich na ścieżkach polskojęzycznych odbędzie się w Auli KM8 w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej w dniu 18 listopada 2023r. (tj. sobota).

Na godzinę 10.00 zaplanowana jest Graduacja dla absolwentów studiów I stopnia, natomiast na godzinę 14.00 zapraszamy absolwentów studiów II stopnia i studiów jednolitych magisterskich.

Termin rejestracji trwa do 13 listopada br., za pośrednictwem formularza. Więcej informacji znajduje się TUTAJ.

Uroczystość ukończenia studiów dla Absolwentów studiów I i II stopnia na ścieżkach anglojęzycznych odbędzie się w Auli KM8 w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej w dniu 25 listopada 2023r. (tj. sobota) o godzinie 10:00.

Termin rejestracji trwa do 20 listopada br., za pośrednictwem formularza. Więcej informacji znajduje się TUTAJ.

Podczas oficjalnej części spotkania Władze Uczelni i Kolegiów wręczą Absolwentom listy gratulacyjne w związku z ukończeniem studiów. W czasie Graduacji wyróżnieni zostaną Absolwenci z najlepszymi wynikami, wśród uczestników uroczystości rozlosowane zostaną nagrody, zaplanowana jest także pamiątkowa sesja fotograficzna. Do udziału w uroczystości zachęcamy także Rodziny i Przyjaciół naszych Absolwentów. Po części oficjalnej zapraszamy na wspólny toast i poczęstunek przygotowany przez Klub Absolwenta.

Zapraszamy tegorocznych Absolwentów WSIiZ do członkostwa w Klubie Absolwenta WSIiZ. W celu uzyskania tego statusu wystarczy zarejestrować się w serwisie www.absolwent.wsiz.pl. Przynależność do Klubu Absolwenta pozwoli nam na utrzymanie wzajemnego kontaktu i bieżące informowanie o ważnych wydarzeniach organizowanych przez naszą Uczelnię.

Zobacz relację filmową z poprzedniej Graduacji Absolwentów WSIiZ: