Drodzy Studenci I roku, zapraszamy Was do udziału w Immatrykulacji czyli ceremonii formalnego przyjęcia do grona społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Immatrykulacje będą połączone ze spotkaniami organizacyjnymi.

Immatrykulacje to jeden z najprzyjemniejszych punktów każdego roku akademickiego. Głównym punktem programu będzie złożenie uroczystego ślubowania, ponadto będziecie mieć możliwość poznania Władz Uczelni, Dziekanów i Prodziekanów poszczególnych kierunków oraz opiekunów grup wykładowych.

W trakcie uroczystości po raz pierwszy zobaczycie się osobiście z nowymi kolegami i koleżankami z roku, a w czasie spotkań organizacyjnych przywitają Was również przedstawiciele Dziekanatu oraz Samorządu Studenckiego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem wszystkich spotkań i do udziału w Immatrykulacji. Chcemy, abyście czuli się w swojej nowej uczelni jak u siebie!

Zobacz Terminy Immatrykulacji studia I stopnia

Zobacz Terminy Immatrykulacji studia II stopnia

Zobacz Terminy Immatrykulacji studia I i II ścieżki anglojęzycznej

Zobacz zdjęcia z uroczystości Immatrykulacji dla pierwszych grup: