Drodzy Studenci I roku, zapraszamy Was do udziału w Immatrykulacji czyli ceremonii formalnego przyjęcia do grona społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Immatrykulacje będą połączone ze spotkaniami organizacyjnymi.

Uczestnictwo w Immatrykulacji to ważne wydarzenie w życiu każdego studenta rozpoczynającego studia. Najważniejszym punktem wydarzenia jest złożenie uroczystego ślubowania. Ponadto będziecie mieli możliwość poznania Władz Uczelni, Dziekanów i Prodziekanów poszczególnych kierunków oraz opiekunów grup wykładowych.

W trakcie uroczystości po raz pierwszy spotkacie się z nowymi kolegami i koleżankami z roku.

Po zakończeniu części oficjalnej odbędą się obowiązkowe spotkania organizacyjne, na których dowiecie się, jak wygląda organizacja studiów i gdzie można zrealizować istotne sprawy studenckie. To pozwoli Wam na skorzystanie w pełni z szerokiej oferty, którą przygotowała Uczelnia.

Już dziś zachęcamy do tego, aby każdą godzinę spędzoną w murach WSIiZ wykorzystać efektywnie. Korzystajcie z możliwości rozwoju jakie dają działające w uczelni koła naukowe i organizacje studenckie. Niech WSIiZ będzie dla Was miejscem, w którym rozwijać będziecie swoje pasje i zainteresowania.

Zapraszamy do udziału w Immatrykulacji i zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem wszystkich spotkań.

Zobacz zdjęcia z poprzednich Immatrykulacji: