Uroczystość wręczenia dyplomów kolejnym absolwentom WSIiZ zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna Graduacja odbędzie się 19 maja br. (sobota), o godz. 10.00, w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej (Aula KM8). Podczas uroczystości dyplomy odbiorą absolwenci kierunków polsko i anglojęzycznych tj.: Informatyka, Logistyka, Filologia angielska, Fizjoterapia, Kosmetologia.

Graduacja będzie znakomitą okazją do ponownego spotkania się absolwentów WSIiZ po obronach prac dyplomowych. Podczas uroczystości Władze Uczelni wręczą absolwentom dyplomy i listy gratulacyjne oraz uhonorują laureatów tytułu „Absolwenta Roku” na danym kierunku studiów.

Nie trzeba zatem nikogo przekonywać, że Graduacja we WSIiZ to prawdziwe święto. Absolwenci ubierają togi i birety. W uroczystości uczestniczą również Dziekani Wydziałów, Prodziekani poszczególnych kierunków, nauczyciele akademiccy oraz opiekunowie grup wykładowych.

Uroczysta oprawa, wspólne wykonanie meksykańskiej fali, sesja fotograficzna, szampan, poczęstunek – to tylko niektóre elementy tej wyjątkowej uroczystości. W czasie spotkania, absolwenci otrzymają również pamiątkowe birety. Specjalnie dla nich, przygotowana zostanie również niespodzianka przez Klub Absolwenta.

Do udziału w Graduacji zapraszamy także Rodzinę i Przyjaciół tegorocznych absolwentów.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

Uprzejmie informujemy, że warunkiem otrzymania dyplomu ukończenia studiów we WSIiZ podczas uroczystej GRADUACJI jest:
1) uzyskanie oceny pozytywnej na egzaminie dyplomowym,
2) rejestracja uczestnictwa w Graduacji za pośrednictwem formularza internetowego: www.wsiz.edu.pl/graduacja2018do 8 maja br.,
3) odebranie w Dziekanacie odpisów dyplomu wraz z suplementem do dyplomu – do 8 maja br. –osoby, które nie rozliczą się w Dziekanacie, zachęcamy również do uczestnictwa w Graduacji, wówczas otrzymają z rąk Władz Uczelni listy gratulacyjne,
4) w przypadku osób, które przed Graduacją odbiorą oryginał dyplomu z Dziekanatu, a chcą uczestniczyć w Graduacji, prosimy o dostarczenie dyplomu do pok. RA 205 w terminie do 8 maja br. (ul. Sucharskiego 2, II piętro; tel. 178661254/178661401).

RELACJA Z OSTATNIEJ GRADUACJI WSIiZ
ZDJĘCIA Z UBIEGŁOROCZNEJ GRADUACJI

KLUB ABSOLWENTA WSIiZ

Warto również podkreślić, że uzyskanie statusu absolwenta umożliwia rejestrację w Klubie Absolwenta WSIiZ. W celu uzyskania tego statusu członka Klubu wystarczy zarejestrować się w serwisie www.absolwent.wsiz.pl. Członkostwo w Klubie Absolwenta WSIiZ jest bezpłatne i gwarantuje wiele możliwości rozwoju osobistego i zawodowego, m.in.: specjalistyczne szkolenia, zniżki na studia podyplomowe WSIiZ, spotkania z pracodawcami, dostęp do bazy ofert pracy Biura Karier WSIiZ. Przynależność do Klubu Absolwenta pozwoli nam na utrzymanie wzajemnego kontaktu i bieżące informowanie o ważnych wydarzeniach organizowanych przez naszą Uczelnię, z myślą o absolwentach WSIiZ.

Strona internetowa Klubu Absolwenta