Jak właściwie wykorzystywać umiejętności interpersonalne do komunikacji międzyludzkiej? Jakich pracowników potrzebuje przemysł 4.0? – to zagadnienia, które zostaną poruszone podczas spotkania pt. „Umiejętności miękkie w pracy dla Przemysłu 4.0 w sektorze lotniczym”.

Szkolenie z zakresu kompetencji interpersonalnych dla zainteresowanych pracą w branży lotniczej poprowadzi mgr MBA Bartłomiej Cieszyński. Jest on wykładowcą i menadżerem z 20-letnim doświadczeniem w firmach polskich i międzynarodowych. Mgr Cieszyński to również autor kursów e-learningowych, organizator i prelegent konferencji z dziedziny zarządzania i coachingu, opiekun merytoryczny studiów podyplomowych MBA oraz Zarządzanie Sprzedażą i Marketingiem we WSIiZ w Rzeszowie.

Uczestnicy spotkania pt. „Umiejętności miękkie w pracy dla Przemysłu 4.0 w sektorze lotniczym” otrzymają certyfikat wystawiony przez Stowarzyszenie Polskiego Przemysłu Lotniczego Dolina Lotnicza potwierdzający udział w warsztatach, a także możliwość zapoznania się z zestawem kursów online, opartych o interaktywną formę.

Warsztaty odbędą się 11 marca 2021 r., w godz. 10:00 – 12:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja: TUTAJ.

Szkolenie organizowane jest przez Podkarpackie Centrum Innowacji w ramach projektu SKY 4.0 pt. „Umiejętności miękkie 4.0 dla nowych wyzwań w europejskim przemyśle lotniczym” realizowanego w ramach programu ERASMUS+ przy współpracy z firmą INNPuls oraz SPPL Dolina Lotnicza. Więcej informacji na stronie: TUTAJ.

umiejętności