Studenci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania wybrali na dwuletnią kadencję nową Radę Samorządu Studenckiego WSIiZ. Przewodniczącym został Konrad Laskowski z trzeciego roku Filologii Angielskiej. Funkcję zastępcy pełnić będzie Wiktoria Kowal, studentka trzeciego roku Psychologii w zarządzaniu, a Mateusz Paściak z pierwszego roku Informatyki (studia magisterskie) został Sekretarzem Samorządu.

Nowy przewodniczący Konrad Laskowski podkreśla: „Samorząd Studencki jak i cała Uczelnia ma za sobą ciężki i pełen wyzwań rok, który pewne aspekty naszej pracy zamroził. Od października chcemy ponownie organizować wydarzenia, które rok w rok do tej pory miały miejsce na Uczelni, stając się filarem naszej społeczności, a także tworzyć i wdrażać nowe inicjatywy. To, co robiliśmy dobrze, chcemy robić jeszcze lepiej. Chcemy piąć się w górę. Pragnę by grupa utalentowanych ludzi, z którymi mam zaszczyt reprezentować studentów naszej Uczelni, została właśnie w taki sposób zapamiętana – jako kadencja ludzi, którzy byli gotowi na wszystko”.

Z-ca Przewodniczącego Wiktoria Kowal dodaje: „Jako Samorząd dalej chcemy nieść pomoc studentom, którzy mają jakiś problem, czy to z załatwieniem formalności na Uczelni, czy po prostu chcą z kimś porozmawiać.  Tak jak wspomniał Konrad, chcemy realizować więcej eventów, które zintegrują studentów. Integracja zeszła obecnie na drugi plan przez pandemię. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku akademickim będzie nam dane działać ze zdwojoną siłą”.

Pełny skład Rady Samorządu Studenckiego WSIiZ w kadencji 2021/23:

1. Konrad Laskowski (Filologia angielska) – Przewodniczący Rady SS
  2. Wiktoria Kowal (Psychologia w zarządzaniu) – Zastępca Przewodniczącego Rady SS
  3. Mateusz Paściak (Informatyka) – Sekretarz
  4. Dominika Mazur (Grafika komputerowa i produkcja multimedialna)
  5. Illia Mynenko (Informatyka)
  6. Patrycja Głodek (Grafika komputerowa i produkcja multimedialna)
  7. Magda Radzimowska (Grafika komputerowa i produkcja multimedialna)
  8. Marcin Sypek (Zarządzanie_Aviation Management)
  9. Mateusz Bacik (Zarządzanie_Aviation Management)
  10. Zawiślak Karolina (Zarządzanie_Aviation Management)
  11. Wioletta Kozioł (Grafika komputerowa i produkcja multimedialna)