Studenci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie skorzystają z bezpłatnych, certyfikowanych warsztatów, dzięki którym w praktyce sprawdzą i poszerzą swoją wiedzę na temat rachunkowości, IT czy zarządzania ryzykiem. Poznają także specyfikę pracy w dużej firmie konsultingowej.

Akademia Biznesu Deloitte i Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Wszystko za sprawą Akademii Biznesu, którą organizuje firma Deloitte – partner kierunków ekonomiazarządzanie we WSIiZ. Studenci WSIiZ mogą skorzystać z trzech możliwości:

Accounting Academy
7 kwietnia 2016, godz. 10:00 – 13:00
21 kwietnia 2016, godz. 10:00 – 13:00

IT Academy
7 kwietnia 2016, godz. 14:00 – 17:00
21 kwietnia 2016, godz. 14:00 – 17:00

Risk Operations Center Academy
7 kwietnia 2016, godz. 14:00 – 17:00
21 kwietnia 2016, godz. 14:00 – 17:00
Rejestracja

Wykładowcami Akademii Biznesu są najlepsi menedżerowie i praktycy Deloitte, którzy dzielą się ze studentami swoją wiedzą i doświadczeniem. Najczęściej są to ludzie młodzi, którzy sami jeszcze niedawno zmagali się z podobnymi wyborami, przed którymi stoją dziś uczestnicy warsztatów. Zajęcia mają charakter interaktywny i praktyczny. Studenci pracują na realnych zadaniach, jakie mają w swojej pracy doradcy biznesowi i wcielają się w ich rolę, przygotowując rozwiązania.

Ciągły rozwój firmy Deloitte, utworzenie Centrum Usług Wspólnych w Rzeszowie a co za tym idzie nowych miejsc pracy jest doskonałą okazją do tego aby zorganizować warsztaty właśnie tutaj na naszej uczelni – mówi Maryla Rarus z Biura Karier WSIiZ.

Jak aplikować?
Aby skorzystać z warsztatów, trzeba wejść na stronę www.deloitte.com/pl/kariera i do 23 marca zarejestrować się. Potem należy wziąć udział w sesji testowej online po wcześniej otrzymanym zaproszeniu mailowym. Studenci, którzy osiągną najlepsze wyniki z testów zostaną zaproszeni na warsztaty. Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim.

Zdobądź doświadczenie i stań się ekspertem w dziedzinie audytu, zarządzania, doradztwa, podatków, finansów i IT!

Więcej informacji na stronie internetowej: www.deloitte.com/pl/kariera