Za nami jedne z najbardziej wyczekiwanych uczelnianych uroczystości. 20 i 28 listopada 2021 r. w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej listy gratulacyjne w związku z ukończeniem studiów odebrali Absolwenci studiów I i II stopnia ścieżek polskojęzycznych oraz Absolwenci studiów I i II stopnia ścieżek anglojęzycznych.

W tym roku ponad 800 osób ukończyło studia we WSIiZ. Podział Graduacji na trzy odrębne uroczystości został podyktowany względami epidemiologicznymi i koniecznością unikania zbyt dużych skupisk ludzkich na ograniczonej powierzchni. Także z tego powodu liczba gości biorących udział w spotkaniach stacjonarnych została ograniczona, a część Absolwentów oraz ich Rodzin wzięła udział w uroczystości dzięki transmisji online.

Ceremonie nadania Absolwentom tytułów zawodowych poprowadził Rektor dr Wergiliusz Gołąbek. Po wybrzmieniu słów nominacji Absolwenci mogli przełożyć chwosty znajdujące się przy biretach ze swojej lewej na prawą stronę.  Ten symboliczny gest oficjalnie wprowadził ich do grona ponad 60-tysięcznej społeczności Absolwentów WSIiZ.

Laureaci tytułu Absolwent Roku

Najlepsi Absolwenci poszczególnych kierunków studiów z najwyższą średnią ocen otrzymali tytuły „Absolwenta Roku”. Laureatami tytułu „Absolwenta Roku” na studiach I stopnia na ścieżkach polskojęzycznych zostali:

• Lic. Beata Góral na kierunku Dietetyka
  • Lic. Renata Karaś na kierunku Dietetyka
  • Lic. Paulina Mazurak na kierunku Kosmetologia
  • Lic. Sylwia Buksa na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna
  • Lic. Daria Pyziak na kierunku Grafika komputerowa i produkcja multimedialna
  • Lic. Angelika Matwij na kierunku Filologia
  • Lic. Wiktoria Wiater na kierunku Psychologia w zarządzaniu
  • Lic. Klaudia Prendota na kierunku Zarządzanie

Laureatami tytułu „Absolwenta Roku” na studiach II stopnia na ścieżkach polskojęzycznych zostali:

• Mgr Elżbieta Długosz na kierunku Zarządzanie
  • Mgr Krzysztof Gudyka na kierunku Informatyka
  • Mgr Eliza Hluschenko na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna
  • Mgr Gabriela Georgiev na kierunku Kosmetologia

Laureatami tytułu „Absolwenta Roku” na studiach I stopnia na ścieżkach anglojęzycznych zostali:

• Lic. Jakub Kalandyk na kierunku Zarządzanie
  • Inż. Assylbek Tleules na kierunku Informatyka

Laureatami tytułu „Absolwenta Roku” na studiach II stopnia na ścieżkach anglojęzycznych zostali:

• Mgr Yelizaveta Klassen na kierunku Zarządzanie
  • Mgr Makhanova Bakhytdarija na kierunku Informatyka

Część artystyczną tegorocznych Graduacji stanowił występ Alicji Wróbel, studentki kierunku Psychologia w zarządzaniu, zwyciężczyni międzynarodowego konkursu „WSIiZ ma Talent” w roku 2019, wyróżnionej między innymi w ogólnopolskim konkursie „Wygraj sukces”. Podczas Graduacji nie zabrakło tradycyjnej meksykańskiej fali, wspólnych pamiątkowych sesji fotograficznych oraz podrzucania biretów. Duże zainteresowanie wzbudził również film przedstawiający korzyści z członkostwa w Klubie Absolwenta WSIiZ. Po części oficjalnej odbył się Toast z Władzami Uczelni oraz poczęstunek.

Galeria zdjęć z Graduacji 20 i 28 listopada 2021 r.

Pełna galeria zdjęć z uroczystości dostępna jest w serwisie internetowym Klubu Absolwenta.
Dowiedz się więcej o Klubie Absolwenta WSIiZ
Relacja z wszystkich trzech Graduacji zostanie opublikowana na portalu Uczelni oraz w mediach społecznościowych po 1 grudnia 2021 r.