Już w najbliższą niedzielę będziemy mogli wspierać naszych reprezentantów podczas organizowanego przez AZS WSIiZ turnieju siatkówki.

23 lutego o godzinie 11.30 w hali sportowej w Kielnarowej rozpocznie się walka o zwycięstwo, do której staną reprezentacyjne drużyny z 5 uczelni: Uniwersytetu Rzeszowskiego, Politechniki Rzeszowskiej, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie, Państwowej  Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Liczymy na miejsce w pierwszej trójce, które da awans do dalszej gry w Akademickich Mistrzostwach Polski. Ale czym jest drużyna bez wiernych kibiców, którzy zagrzewają do boju… Prosimy o gorący doping dla naszej reprezentacji!

Przed nami także zmagania kobiet, które 26 lutego wezmą udział w żeńskim turnieju siatkówki w Krośnie. Turniej rozpocznie się o 10.30 w hali MOSIR ul. Bursaki. Wszyscy kibice mile widziani.

Fot:Pixabay.com