Do grona społeczności Absolwentów WSIiZ dołączyło kolejnych kilkaset osób. Są to tegoroczni absolwenci kierunków: Informatyka (studia I stopnia inżynierskie), Filologia (studia I stopnia licencjackie), Logistyka (studia I stopnia inżynierskie), Fizjoterapia (studia II stopnia). Wszystkim magistrom, inżynierom oraz licencjatom serdecznie gratulujemy!

Ceremonię nadania Absolwentom tytułów zawodowych poprowadził Rektor dr Wergiliusz Gołąbek. Po wybrzmieniu słów nominacji Absolwenci mogli przełożyć chwosty znajdujące się przy biretach ze swojej lewej na prawą stronę. Ten symboliczny gest oficjalnie wprowadził ich do grona ponad 60-tysięcznej społeczności Absolwentów WSIiZ.

Laureaci tytułu Absolwent Roku

Każdego roku Władze WSIiZ przyznają nagrody dla najlepszych Absolwentów danego kierunku studiów. Laureaci wyłaniani są spośród osób, które osiągnęły wysokie wyniki w nauce i uzyskały ocenę 5.0 na dyplomie ukończenia studiów, a ponadto mogą pochwalić się wyjątkową aktywnością na polu naukowym, artystycznym, organizacyjnym lub sportowym. W tym roku studenci uhonorowani wyróżnieniem  „Absolwent Roku” to:
– inż. Ewa Basara, Informatyka
– lic. Sabina Harker, Filologia
– inż. Mateusz Roman, Logistyka
– mgr Klaudia Owczarska, Fizjoterapia.

Część artystyczną majowej Graduacji stanowił występ Galiny Padzoniovej, piosenkarki z Ukrainy, laureatki wielu konkursów i przeglądów muzycznych. Podczas Graduacji nie zabrakło tradycyjnej meksykańskiej fali, wspólnych pamiątkowych sesji fotograficznych oraz podrzucania biretów. Duże zainteresowanie wzbudził również film przedstawiający korzyści z członkostwa w Klubie Absolwenta WSIiZ. Po części oficjalnej odbył się Toast z Władzami Uczelni oraz poczęstunek.

Dołącz do Klubu Absolwenta

Zapraszamy tegorocznych absolwentów do pozostania w kontakcie z Uczelnią poprzez członkostwo w Klubie Absolwenta WSIiZ. W celu uzyskania tego statusu, wystarczy zarejestrować się w serwisie www.absolwent.wsiz.pl. Członkostwo w Klubie Absolwenta WSIiZ jest bezpłatne i gwarantuje wiele możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.

Pełna galeria zdjęć i relacja filmowa z uroczystości dostępna będzie w serwisie internetowym Klubu Absolwenta.