O niezliczonych właściwościach oślin i ziół rozprawiano już w starożytności. Sam Hipokrates powiedział: "Lekarz leczy, natura uzdrawia". Również dzisiaj powinniśmy brać pod uwagę jego słowa, poszukując sprawdzonego sposobu na pokonanie wielu problemów zdrowotnych. M.in. o temu będzie poświęcone kolejne spotkanie z cyklu "Loża Biznesu", współorganizowana z Zielarnią Lawenda.

Zielarnia Lawenda proponuje to, co oferuje nam natura m.in.: zioła, miody, oleje, przyprawy…czyli krótko mówiąc wszystko, co najlepsze dla naszego zdrowia. Głęboko wierzymy, że zdrowy tryb życia, profilaktyka i leki naturalne to doskonały sposób na utrzymanie naszego organizmu w rewelacyjnej kondycji!

Katedra Zdrowia Publicznego, Dietetyki i Chorób Cywilizacyjnych oraz Katedra Fizjoterapii Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na kolejne już spotkanie z cyklu „Loża Biznesu”, w ramach którego gościć będziemy przedstawicieli „Zielarni Lawenda”. Spotkanie odbędzie się 20.05.2016r. o godzinie 16.00 w Sali RA53 w budynku głównym Uczelni przy
ul. Mjr H. Sucharskiego 2.

Tematyka spotkania:
"Dieta czy kapsułka? Suplementacja witamin i minerałów w kontekście najnowszych badań naukowych" – mgr Natalia Bator

"Superfood – super żywność o wyjątkowych właściwościach prozdrowotnych" – mgr Marta Krynicka-Orzech

Wszystkie osoby zainteresowane zdrowym stylem życia w szerokim ujęciu serdecznie zapraszamy!