Zdobyć zawód w 7 miesięcy? To możliwe! Dzięki warsztatom, organizowanym przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Ideo zdobędziesz umiejętności obsługi komputera i Internetu, które przygotuje Cię do zawodu Junior Front-End Developer.

Jako Junior Front-End Developer, będziesz zajmował się komunikacją z klientem, ustawianiem elementów na stronie oraz jej tworzeniem z uwzględnieniem użyteczności  i estetyki. Od Twojej pracy zależeć będzie co (i w jaki sposób) internauta zobaczy na urządzeniach mobilnych, tabletach czy monitorze komputera otwierając daną stronę www.

180 godzin warsztatów, 100 godzin kursów online i konsultacji oraz prowadzących – praktyków, a na najlepszych czekają staże, a nawet praca.

Na warsztatach oprócz zajęć warsztatowych w laboratoriach komputerowych, będziesz przygotowywał projekty pod okiem trenerów z firmy Ideo, MobiTouch i Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Projekty te pozwolą Ci zbudować swoje portfolio, które wykorzystasz podczas przyszłej rozmowy o pracę. Dodatkowo otrzymasz dostęp do profesjonalnych kursów i materiałów online z portalu strefakursow.pl. Dzięki nim będziesz mógł powtórzyć i poszerzyć swoją wiedzę zdobytą podczas laboratoriów w dowolnych czasie. Dostęp do kursów video jest nielimitowany, po ich oglądnięciu możesz przystąpić do testu, a po jego zdaniu otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności.

Po zakończeniu warsztatu otrzymasz propozycję stażu we współpracujących z nami firmach informatycznych z regionu. Jest to wyjątkowa oferta, zwłaszcza dla absolwentów i studentów WSIiZ, dla których przygotowana została specjalna zniżka. Ale to nie wszystko! Jeśli zapiszesz się na kurs po 16 listopada zapłacisz jeszcze mniej.

Rekrutacja potrwa do 30 listopada 2018 r.

Więcej informacji na webakademia.it