Z powodu rosnącej ilości zakażeń wirusem SARS-CoV-2 jesienna Graduacja Absolwentów WSIiZ nie jest możliwa do przeprowadzenia. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników Władze Uczelni podjęły decyzję o odwołaniu tej uroczystości.

Graduacja to ważne święto dla Absolwentów Uczelni oraz członków ich Rodzin, w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zawsze przykładaliśmy dużą wagę do uroczystej oprawy tego wydarzenia, co spotykało się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony naszych Absolwentów. Ze względu na pandemię wiosenna Graduacja w tradycyjnej formie nie odbyła się w zaplanowanym terminie, a Władze Uczelni planowały organizację tego wydarzenia jesienią dla wszystkich tegorocznych absolwentów WSIiZ. Okazuje się jednak, że zagrożenia związane z koronawirusem wcale nie minęły.

Pomimo braku tradycyjnej Graduacji Władze Uczelni zapewniają, że Absolwentów WSIiZ nie ominą oficjalne gratulacje. Szczegóły zostaną podane w terminie późniejszym.

Natomiast już teraz wszystkich Absolwentów Uczelni zapraszamy na Międzynarodowy Zjazd Absolwentów WSIiZ (planowany termin wydarzenia to jesień 2021 roku), organizowany w ramach uroczystych obchodów 25-lecia powołania Uczelni. Zapraszamy Państwa także do aktywnego udziału w projektach jubileuszowych: „WSIiZ to MY – Opowiedz nam swoją historię” oraz „Kronika WSIiZ – stwórz ją razem z nami”.

Ponadto zachęcamy do zapisywania się do Klubu Absolwenta WSIiZ.