Drodzy Studenci I roku – serdecznie zapraszamy Was do udziału w ceremonii uroczystego przyjęcia do grona społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie połączonej ze spotkaniami organizacyjnymi. Podczas Immatrykulacji spotkacie się z Władzami Uczelni, Dziekanami, Prodziekanami poszczególnych kierunków oraz opiekunami grup wykładowych, a także złożycie uroczyste ślubowanie.

Immatrykulacja studentów I roku odbędzie się w Auli im. prof. Jerzego Chłopeckiego, w siedzibie Uczelni przy ul. Sucharskiego 2 w Rzeszowie. Podczas części oficjalnej wszyscy studenci złożą uroczyste ślubowanie w obecności Władz Uczelni, Dziekanów i Prodziekanów – z pewnością będzie to wyjątkowa chwila w życiu każdego z Was.

Po zakończeniu części oficjalnej odbędą się obowiązkowe spotkania organizacyjne, na których będziecie mogli dowiedzieć się, jak wygląda organizacja studiów i gdzie można zrealizować istotne dla Was sprawy studenckie. Poznacie także swoich opiekunów grup wykładowych – osoby, które będą Was wspierać we wszelkich sprawach organizacyjnych w trakcie realizacji studiów.

Uczestnictwo w Immatrykulacji to ważne wydarzenie w życiu każdego studenta I roku, aby potem nie czuć się zagubionym na studiach i w pełni skorzystać szerokiej oferty, którą przygotowała dla Was Uczelnia. Już dziś zachęcamy Was do tego, abyście każdą godzinę spędzoną w murach WSIiZ wykorzystali efektywnie – bowiem studia to najważniejszy czas w Waszym życiu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów I roku!

Terminy Immatrykulacji – POBIERZ