Do grona ponad 40-tysięcznej społeczności Absolwentów WSIiZ dołączyło kolejne 360 osób. W semestrze zimowym 2019/2020 ponad 95 procent obron odbyło się w trybie online.

W semestrze zimowym w trybie stacjonarnym odbyło się jedynie 12 obron, pozostałe miały miejsce już w okresie pandemii Covid-19 i zostały zrealizowane online. W sposób zdalny na studiach I i II stopnia dyplomy uzyskało ponad 350 osób – są to absolwenci kierunków: Informatyka, Logistyka, Filologia i Fizjoterapia. Obrony online były możliwe dzięki narzędziu Blackboard Collaborate Ultra na platformie Blackboard. W lipcu, już w semestrze letnim, odbędą się kolejne obrony online: na studiach I stopnia i II stopnia, na ścieżkach polsko- i anglojęzycznych, przystąpi do nich ponad 1000 absolwentów.

Władze Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie składają tegorocznym absolwentom serdeczne gratulacje.

Graduacja we WSIiZ to prawdziwe święto dla Absolwentów Uczelni oraz członków ich Rodzin. Uroczysta oprawa, togi absolwenckie, birety, przemówienia, gratulacje, pamiątkowa sesja fotograficzna – to tylko niektóre elementy tej wyjątkowej uroczystości. Ze względu na trwająca pandemię wiosenna graduacja w tradycyjnej formie nie odbyła się w zaplanowanym terminie,  władze uczelni planują jednak organizację tego wydarzenia jesienią, po ustaniu zagrożenia epidemią. Nowy termin zostanie podany później, jednak już dzisiaj zachęcamy osoby zainteresowane udziałem w uroczystości do wypełnienia formularza rejestracyjnego

Zapraszamy także tegorocznych absolwentów WSIiZ do członkostwa w Klubie Absolwenta WSIiZ. W celu uzyskania tego statusu, wystarczy zarejestrować się w serwisie www.absolwent.wsiz.pl. Członkostwo w Klubie Absolwenta WSIiZ jest bezpłatne i gwarantuje wiele możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. Przynależność do Klubu Absolwenta pozwala nam na utrzymanie wzajemnego kontaktu i bieżące informowanie o ważnych wydarzeniach organizowanych przez Uczelnię. Partnerem Graduacji jest Urząd Miasta Rzeszowa.

Nie zwlekaj i dołącz do Klubu Absolwenta już dziś! Wśród 100 pierwszych zarejestrowanych osób zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody.

Jak przebiegały obrony online? ZOBACZ: