Do grona społeczności Absolwentów WSIiZ dołączyło ponad 400 osób. Są to tegoroczni absolwenci kierunków: Filologia (studia I stopnia licencjackie), Logistyka (studia I stopnia inżynierskie), Informatyka (studia I stopnia inżynierskie), Fizjoterapia (studia II stopnia magisterskie). Wszystkim magistrom, inżynierom oraz licencjatom serdecznie gratulujemy!

Zdajemy sobie sprawę, że ze względu na pandemię Covid-19 to nie był łatwy rok. W semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 większość zajęć, w tym również obrony prac dyplomowych, odbywały się online. Tym bardziej jesteśmy dumni z Państwa wyników i osiągnięć.

Wyrazem naszego uznania niech będą filmowe gratulacje, które składają wszystkim Państwu Władze Uczelni. Podziękowania i gratulacje należą się również Państwa najbliższym – Rodzinom i Przyjaciołom, którzy wspierali Was w czasami trudnej i wymagającej drodze edukacji.

Każdego roku Władze WSIiZ przyznają nagrody dla najlepszych absolwentów danego kierunku studiów. Laureaci wyłaniani są spośród osób, które osiągnęły wysokie wyniki w nauce i uzyskały ocenę 5.0 na dyplomie ukończenia studiów, a ponadto mogą pochwalić się wyjątkową aktywnością na polu naukowym, artystycznym, organizacyjnym oraz sportowym. Wyróżnienie „Absolwent Roku” przyznawane jest na ścieżkach polsko- i anglojęzycznych.

Tytułem „Absolwent Roku” zostali nagrodzeni:

• Joanna Wilk – absolwentka kierunku Filologia (studia I stopnia – licencjackie),
  • Dawid Kyc – absolwent kierunku Logistyka (studia I stopnia – inżynierskie),
  •  Yuliia Hrynyk – absolwentka kierunku Informatyka (studia I stopnia – inżynierskie),
  • Damian Moskwa – absolwent kierunku Fizjoterapia (studia II stopnia – inżynierskie).

Wśród 100 pierwszych zarejestrowanych osób zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy tegorocznych absolwentów do pozostania w kontakcie z Uczelnią poprzez członkostwo w Klubie Absolwenta WSIiZ. W celu uzyskania tego statusu, wystarczy zarejestrować się w serwisie www.absolwent.wsiz.pl.

Członkostwo w Klubie Absolwenta WSIiZ jest bezpłatne i gwarantuje wiele możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.

Co możesz zyskać dołączając do Klubu Absolwenta WSIiZ?

• specjalistyczne szkolenia,
  • zniżki na studia podyplomowe WSIiZ,
  • spotkania z pracodawcami,
  • dostęp do bazy ofert pracy Biura Karier WSIiZ.

Przynależność do Klubu Absolwenta pozwoli nam na utrzymanie wzajemnego kontaktu i bieżące informowanie o ważnych wydarzeniach organizowanych przez naszą Uczelnię, z myślą o Absolwentach WSIiZ.