5 listopada 2016 roku w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbędzie się uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów licencjackich oraz magisterskich. Graduację zaplanowano w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej w auli KM8. Serdecznie zapraszamy tegorocznych absolwentów WSIiZ.

Graduacja WSIiZ

Uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania odbędzie się w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej w auli KM8.

• Graduacja absolwentów studiów I stopnia – 5 listopada (sobota), godz. 10.00
  • Graduacja absolwentów studiów II stopnia – 5 listopada (sobota), godz. 14.00

Warunkiem otrzymania dyplomu ukończenia studiów WSIiZ podczas uroczystej GRADUACJI jest:

1) uzyskanie oceny pozytywnej na egzaminie dyplomowym,
2) rejestracja uczestnictwa w Graduacji za pośrednictwem formularza internetowego: www.wsiz.edu.pl/graduacja2016 – do 21 października br.,
3) odebranie w Dziekanacie odpisów dyplomu wraz z suplementem do dyplomu – do 21 października br. Osoby, które nie rozliczą się w Dziekanacie, zachęcamy również do uczestnictwa w Graduacji – wówczas otrzymają z rąk Władz Uczelni list gratulacyjny.
4) w przypadku osób, które przed Graduacją odbiorą oryginał dyplomu z Dziekanatu, a chcą uczestniczyć w Graduacji, prosimy o dostarczenie dyplomu do pok. RA 205 w terminie do 21 października br. (ul. Sucharskiego 2, II piętro).

Uczestnictwo w uroczystości jest nieodpłatne. Absolwenci powinni przybyć około 45 minut przed rozpoczęciem Graduacji. W celu przygotowania się do uroczystości, absolwenci powinni zgłosić się do punktu rejestracyjnego, następnie do szatni po odbiór togi i biretu.

Informujemy, że podczas Graduacji, Władze Uczelni wręczą Absolwentom dyplomy oraz listy gratulacyjne w związku z ukończeniem studiów. Osoby, które nie rozliczą się w Dziekanacie, zachęcamy również do uczestnictwa w Graduacji – wówczas otrzymają z rąk Władz Uczelni list gratulacyjny. Do udziału w uroczystości, zapraszamy także Rodzinę i Przyjaciół tegorocznych absolwentów WSIiZ.

Graduacja będzie okazją do ponownego spotkania się po obronach prac dyplomowych oraz okazją do uhonorowania najzdolniejszych absolwentów WSIiZ. Po Graduacji, serdecznie zapraszamy na pamiątkową sesję fotograficzną, uroczysty toast i poczęstunek przygotowany specjalnie dla absolwentów.

W przypadku rezygnacji z udziału w graduacji, uprzejmie prosimy o email do dnia 31.10.2016 r. na adres bow@wsiz.edu.pl, w tytule wpisując GRADUACJA – REZYGNACJA.

Korzystając z okazji, już dziś pragniemy serdecznie zaprosić tegorocznych absolwentów WSIiZ do członkostwa w Klubie Absolwenta WSIiZ. W celu uzyskania tego statusu, wystarczy zarejestrować się w serwisie www.absolwent.wsiz.pl. Członkostwo w Klubie Absolwenta WSIiZ jest bezpłatne i gwarantuje wiele możliwości rozwoju osobistego i zawodowego, m.in.: specjalistyczne szkolenia, zniżki na studia podyplomowe WSIiZ, spotkania z pracodawcami, dostęp do bazy ofert pracy Biura Karier WSIiZ. Przynależność do Klubu Absolwenta pozwoli nam na utrzymanie wzajemnego kontaktu i bieżące informowanie o ważnych wydarzeniach organizowanych przez naszą Uczelnię, z myślą o absolwentach WSIiZ.

Zobacz film o Graduacji

Partnerem Graduacji jest Urząd Miasta Rzeszowa