Na czym polega Business LAB, w jaki sposób planować swoją karierę i jak wyglądają procesy aplikacyjne – na te i inne pytania studentów odpowiadali przedstawiciele firmy Deloitte, którzy odwiedzili WSIiZ w dniu 21 października 2021. Osoby zainteresowane mogły poznać również ofertę płatnych praktyk oraz pracy w rzeszowskim oddziale korporacji. Oferta Deloitte spotkała się z dużym zainteresowaniem studentów WSIiZ.

Deloitte to międzynarodowa firma doradcza świadcząca usługi z zakresu: audyt, rachunkowość, doradztwo podatkowe, prawne i finansowe, zarządzanie strategiczne i operacyjne. WSIiZ współpracuje z Deloitte od 2015 roku, a firma jest partnerem Uczelni na kierunkach Zarządzanie oraz Komunikacja cyfrowa.

W ramach współpracy organizowane są szkolenia dla studentów WSIiZ w ramach których poznają zasady przygotowania dokumentów aplikacyjnych oraz profesjonalnego przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej. Szczegółowe informacje można uzyskać w Biurze Karier WSIiZ.

Ponadto na Uczelni Ambasadorką firmy Deloitte jest Izabela Krawiec, studentka 3. roku kierunku Zarządzanie ze specjalnością Finanse i Rachunkowość (studia dualne): Jako ambasador mam za zadanie reprezentacje firmy Deloitte w środowisku studenckim naszej uczelni, jestem dla studentów łącznikiem pomiędzy światem biznesu i światem nauki. Moje działania polegają na reprezentowaniu firmy, organizacji wydarzeń na uczelni, a także promowaniu aktualnych ofert pracy lub stażów dla naszych studentów.