Double Degree to program edukacyjny, który umożliwia wyjazd na roczne studia licencjackie do Wielkiej Brytanii. Szczegóły na temat uczestnictwa w programie można będzie poznać na spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się w środę 3 lutego.

Dział Współpracy z Zagranicą serdecznie zaprasza wszystkich studentów zainteresowanych rocznymi studiami licencjackimi w Wielkiej Brytanii na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące programu Double Degree, które odbędzie się w dniu 03.02.16 (środa), w sali RA 43 o godz. 13:35.

Podczas spotkania zostaną przedstawione wymogi wobec kandydatów aplikujących na następujące uczelnie: Birmingham City University, Coventry University, University of Derby, University of Huddersfield, University of Wales Trinity Saint David, University of Central Lancashire (UCLAN), University of Ulster (London + Birmingham Campus), University of Northumbria (London Campus), Sunderland University.

Po zakończeniu programu jego uczestnicy otrzymają tytuł licencjata Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz jednej z brytyjskich uczelni, przebywając zagranicą w ciągu zaledwie jednego roku akademickiego.

Przypominamy, iż powyższą ofertę szczególnie kieruje się do studentów studiów dziennych i zaocznych będących obecnie na 2. roku studiów, posługujących się językiem angielskim na poziomie co najmniej B2. Niemniej jednak, na spotkanie zapraszamy również studentów 1. roku. Program Double Degree adresowany jest przede wszystkim do studentów pochodzących z krajów należących do Unii Europejskiej.