Ruszył nabór wniosków do programu Stypendia Santander. W ramach inicjatywy #LifelongLearning Santander Universidades oferuje programy szkoleniowe dla osób powyżej 18 roku życia. Termin składania aplikacji upływa w październiku, listopadzie bądź w styczniu (w zależności od wybranego kursu), liczba miejsc jest ograniczona.

W jesiennej edycji programu Santander oferuje kursy służące rozwojowi kompetencji cyfrowych, językowych oraz branżowych (m. in. z zakresu marketingu, ekonomii czy bankowości). WSIiZ jest partnerem Santander Universidades od 2012 roku, wspólnie działamy wspólnie na rzecz rozwoju środowiska akademickiego, wspierając studentów, absolwentów oraz pracowników naszej uczelni.

Obecnie trwają nabory na:

Akademia Santander Universidades online – cykl webinarów dotyczących szeroko rozumianej bankowości, które poprowadzi najwyższa kadra zarządzająca Santander Bank Polska S.A. W trakcie zajęć poruszane będą zarówno tematy finansowe, ekonomiczne, technologiczne jak i te związane z przywództwem oraz rozwojem osobistym. Akademia organizowana jest we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie. Aplikować można do 31 października 2021 r. Szczegóły i kontakt do podmiotu prowadzącego podane są TUTAJ.

Stypendium Konferencyjne Santander | VII Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych – to 300 miejsc na studencką konferencję naukową, podczas której młodzi badacze mogą spróbować swoich sił w prezentowaniu wyników prac naukowych, nawiązać znajomości oraz zdobyć cenne nagrody. Jest to wydarzenie otwarte zarówno dla twórców prac naukowych, jak i dla wolnych słuchaczy. Aplikować można do 2 listopada 2021 r. Szczegóły i kontakt do podmiotu prowadzącego podane są TUTAJ.

Stypendium Rozwojowe Santander | Biznes w Praktyce – cykl webinarów dotyczących wykorzystania mediów społecznościowych do prowadzenia działań marketingowych małej firmy oraz budowania marki osobistej. Swoją wiedzą podzielą się znani i cenieni eksperci świata mediów społecznościowych. Aplikować można do 11 listopada 2021 r. Szczegóły i kontakt do podmiotu prowadzącego podane są TUTAJ.

Stypendium Santander Tech | Emerging Technologies Program by MIT Professional Education – kursy z zakresu innowacyjnych narzędzi technologicznych. Uczestnicy będą mogli wybrać 1 z 5 kursów : transformacja cyfrowa, uczenie maszynowe, projektowanie rozwiązań za pomocą MITdesignX, projektowanie produktów oraz zarządzanie technologiami. Kursy prowadzone są w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim. Aplikować można do 10 stycznia 2022 r. Szczegóły i kontakt do podmiotu prowadzącego podane są TUTAJ.

Stypendium Językowe Santander | English to Boost your Career- University of Pennsylvania – oferuje 1000 stypendiów dla osób chcących rozwijać znajomość biznesowego i specjalistycznego języka angielskiego. W ramach programu uczestnicy wybiorą  jeden z trzech sprofilowanych kursów: English for Professional Development, English for Business and Entrepreneurship, English for Science, Technology, Engineering and Mathematics. Aplikować można do 23 listopada 2021 r. Szczegóły i kontakt do podmiotu prowadzącego podane są TUTAJ.

Stypendia Santander

Od  ponad 20 lat program Santander Universidades stanowi element zaangażowania banku w zrównoważony rozwój oraz odzwierciedla jego wiodącą pozycję jako banku odpowiedzialnego społecznie. Grupa Santander przeznaczyła już ponad 2 mld euro na inicjatywy akademickie za pośrednictwem programu Santander Universidades i przyznała ponad 600 000 stypendiów i grantów. Działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, obejmujące m.in. wsparcie edukacji i zrównoważonej gospodarki czy przeciwdziałanie nierówności płci, są trwale wpisane w strategię banku i stanowią ważną, integralną część realizacji agendy Responsible Banking w Santander Bank Polska.

Więcej informacji nt. dostępnych programów szkoleniowych można znaleźć TUTAJ.