Język angielski, rozwój umiejętności miękkich, a może cykl spotkań online z mistrzami sportu i praktykami biznesu? Wraz z rozpoczęciem nowego roku akademickiego ruszyły nowe nabory na Stypendia Santander pod hasłem #LifeLongLearning dla społeczności akademickiej. Udział w kursach jest bezpłatny, a uczestnicy nie muszą być klientami banku.

Od 25 lat program Santander Universidades jest częścią zaangażowania banku w zrównoważony rozwój, a także odzwierciedla jego wiodącą pozycję jako banku odpowiedzialnego społecznie. Dotychczas ze Stypendiów Santander skorzystało ponad 790 000 osób na całym świecie. Od 2002 roku Santander przeznaczył na edukację już blisko 2,1 mld EUR. Program Santander Universidades to jedna z największych inicjatyw tego typu wspierana przez podmiot prywatny. WSIiZ jest partnerem Santander Universidades od 2012 roku, działamy wspólnie na rzecz rozwoju środowiska akademickiego, wspierając studentów, absolwentów oraz pracowników naszej uczelni.

Obecnie trwają nabory na:

Stypendium Rozwojowe Santander | Biznes w Praktyce

500 miejsc na cykl webinarów i warsztatów online dotyczących tajników skutecznej sprzedaży - każdego rodzaju produktu, usługi jak i marki własnej. Kurs poprowadzą cenieni na rynku eksperci. Aplikować można do  27 października br.

Stypendium Językowe Santander | English to Boost your Career- University of Pennsylvania

1000 stypendiów online dla osób chcących rozwijać znajomość biznesowego i specjalistycznego języka angielskiego oraz swoją karierę na międzynarodowym rynku pracy. W ramach programu uczestnicy wybiorą jeden z trzech sprofilowanych kursów: English for Professional Development, English for Business and Entrepreneurship, English for Science, Technology, Engineering and Mathematics. Aplikować można do 15 listopada br.

Stypendium Rozwojowe Santander | Upskill your Talent 2022

1000 miejsc na kursy online dla osób chcących rozwijać swoje umiejętności miękkie. Do wyboru jest jeden z czterech dostępnych kursów: przywództwo, komunikacja i wpływ, marka osobista i umiejętności cyfrowe. Kurs odbywa się w języku hiszpańskim, angielskim lub portugalskim. Aplikować można do 7 listopada br.

Stypendium Konferencyjne Santander | VIII Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych

300 miejsc na studencką konferencję naukową online, podczas której młodzi badacze mogą spróbować swoich sił w prezentowaniu wyników prac naukowych w postaci referatów i posterów przed jury. Dodatkowo jest to okazja do  nawiązania cennych znajomości oraz zdobycia nagród. Jest to wydarzenie otwarte zarówno dla twórców prac naukowych, jak i dla wolnych słuchaczy. Aplikować można do 30 października br.

Stypendium Rozwojowe Santander | Akademia Sportu i Biznesu

500 miejsc na cykl spotkań online z mistrzami sportu i praktykami biznesu. Jest to okazja do poznania świata sportu i dowiedzenia się m.in. od Otylii Jędrzejczak, Agnieszki Kobus-Zawojskiej i Aleksandry Mirosław jak wejść na szczyt swojej kariery zawodowej i sportowej. Aplikować można do 6 listopada br.

Santander

Różne możliwości

W przypadku dodatkowych pytań możliwy jest kontakt mailowy z przedstawicielami kursów: santander.universidades@santander.pl. Organizatorzy zachęcają również do odwiedzania: platformy santander-grants.com/pl oraz profilu www.facebook.com/SantanderUniversidadesPolska, na których publikowane są informacje o Stypendiach Santander.