W ramach kolejnego spotkania z cyklu „Loża Biznesu” studenci Kolegium Mediów i Komunikacji Społecznej będą mogli spotkać się z Lucy Tomaką, ekspertką w dziedzinie nauczania języka angielskiego i efektywnego wykorzystywania mediów społecznościowych w edukacji językowej. Spotkanie odbędzie się 21 maja br. w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Prelegentka omówi rozwój konta na Instagramie i prowadzenie biznesu językowego opartego na mediach społecznościowych. Uczestnicy dowiedzą się, jak skutecznie budować swoją obecność online i radzić sobie z wyzwaniami, które niesie rynek cyfrowy.

Lucy Tomaka przedstawi także najczęściej spotykane problemy w wymowie angielskiej oraz metody ich rozwiązywania. Dodatkowo studenci będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą kursu online prowadzonego przez prelegentkę.

Spotkanie z ekspertem w ramach Loży Biznesu odbędzie się 21 maja br. o godzinie 11:45, w sali RA129 w budynku głównym WSIiZ przy ul. Sucharskiego 2.

Wydarzenie jest kierowane do wszystkich, którzy chcą skutecznie wykorzystać media społecznościowe do rozwoju swojego biznesu. Zapraszamy zainteresowanych rozwijaniem biznesu językowego oraz poprawą swojej wymowy angielskiej. Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim, co stanowi doskonałą okazję do praktyki językowej!

„Loża biznesu” to spotkania z pracodawcami i praktykami biznesu, w trakcie których studenci mają możliwość posłuchać o tajnikach danej branży, jej specyfice, wymogach, każdy chętny może również zadać pytanie.