Mgr Patrycja Wilczyńska

Asystent w Kolegium Mediów i Komunikacji Społecznej, Katedra Projektowania Graficznego.
Zatrudniona w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania od 2023 roku.

Magister sztuki (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Wydział Artystyczny, 2023).

Jej zainteresowania naukowe koncentrują się wokół animacji cyfrowej oraz tradycyjnej, motion design oraz sztuki mediów cyfrowych.

Prowadzone przedmioty:

GRAFIKA KOMPURETOWA, GRAFIKA KOMPUTEROWA Z ELEMENTAMI HCI, PODSTAWOWE OPROGRAMOWANIE GRAFICZNE, PODSTAWY WZORNICTWA, PRACOWNIA FOTOGRAFII CYFROWEJ, PROJEKTOWANIE PRZESTRZENI MULTIMEDIALNEJ, PRACOWNIA WIDEO, TWORZENIE SCENARIUSZY I STORYBOARDING, PROJEKTOWANIE DLA KOMUNIKACJI I WIZUALIZACJI, PRACOWNIA TECHNIK PROJEKTOWANIA I PRZEKAZU

Materiały dla studentów dostępne są na platformie Moodle.

Mgr Patrycja Wilczyńska
Katedra Projektowania Graficznego
e-mail: pwilczynska@wsiz.edu.pl
36-020 Tyczyn, Kielnarowa 386 a
KM 13

WEBEX

KONSULTACJE

Środa, godz. 14:00-15:00

Sobota, godz. 10:30-11:30

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2