Odc. #9 Dr Konrad Szocik. 1×1 z Szymonem Tarandą

W tym odcinku „Cykl wywiadów z wykładowcami WSIiZ. 1×1 z Szymonem Tarandą” omawiamy tematy iście nieziemskie, gdyż na czystym, gorącym, a zarazem klimatyzowanym fotelu pasażerskim uczelnianego samochodu zasiadł dr Konrad Szocik z Katedry Nauk Społecznych. Z tego odcinka dowiecie się m.in., czy kiedykolwiek będziemy mogli kolonizować Marsa, ile mniej-więcej kosztowałby taki wypad, czy scenariusz filmu WALL•E ma rację bytu, a także z kim dr Szocik mógłby przeprowadzić się na Marsa i dlaczego nie chciałby, żeby jego załogę wystrzeliwali w kosmos Rosjanie. Oprócz tego, dowiecie się, jaką supermoc ma dr Szocik i z jaką zemstą studentów się spotkał, czemu czasem brzmi prowokacyjnie, mimo iż jest feministą, a także przy którym temacie Szymon Taranda zamienił się w jedno wielkie ucho.

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2