Odc. #4 Prof. Agata Jurkowska-Gomułka. 1×1 z Szymonem Tarandą

Musimy Wam powiedzieć, że przed nagraniem tego odcinka „Cyklu wywiadów z wykładowcami WSIiZ. 1×1 z Szymonem Tarandą” nasz prowadzący wyjątkowo się stresował. Jednak zgodnie z postawą życiową naszej bohaterki, stwierdził, że zrobi to, najwyżej się nie uda. I się udało! W czwartym odcinku cyklu na ciepłym i czystym fotelu obok Szymona Tarandy zagościła prof. dr hab. Agata Jurkowska-Gomułka, Prorektor ds. Nauki naszej uczelni. Z tego odcinka dowiecie się m.in., dlaczego na konferencjach rektorskich nie ma kolejek do damskich toalet, z jakiej przyczyny po wykładach Pani Rektor może odczuwać ból ręki oraz jaki ma stosunek do nadużywania pozycji dominującej i „Pożaru W Burdelu”.

P.S. Dobrze, że Szymon umie pływać, bo utonąłby w głębinach oczu Pani Rektor.

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2