Oferta współpracy na styku nauka-biznes

WSIiZ od lat intensywnie współpracuje z otoczeniem społeczno-gospodarczym w skali regionalnej, krajowej oraz europejskiej, dzięki czemu zdobyła opinię solidnego partnera biznesowego.

WSIiZ w swojej ofercie proponuje bardzo konkretne wsparcie w różnego rodzaju przedsięwzięciach podejmowanych przez podmioty biznesowe. Każdy projekt przygotowywany jest w sposób bardzo indywidualny, uwzględnia potrzeby, profil firmy, uwarunkowania branży oraz otoczenia, w którym dana firma funkcjonuje. Dzięki temu, przedsiębiorca otrzymuje nowe rozwiązania technologiczne, cenne analizy i wskazówki, Uczelnia zaś wykorzystując swój potencjał stale się rozwija, umożliwia swoim pracownikom zdobycie nowych praktycznych umiejętności i doświadczeń, a także dywersyfikuje swoje źródła przychodów.

Dotychczasowa współpraca z otoczeniem gospodarczym pozwoliła zrealizować kilkaset ekspertyz i projektów badawczych. W ramach działań doradczo-szkoleniowych wsparcie Uczelni otrzymało kilka tysięcy pracowników z ponad kilkuset przedsiębiorstw i samorządów.

Oferta współpracy na styku nauka-biznes

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

Wszelkie Prawa Zastrzeżone, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie © 2008-2021