NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

ZREALIZOWANE

„TYDZIEŃ MÓZGU 2022” – cykl wykładów i warsztatów z zakresu neuronaukii i psychologii

Akademickie Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii WSIiZ włączyło się w ogólnopolskie świętowanie Tygodnia Mózgu. W dniach 17-23 marca 2022 r. został zrealizowany cykl wykładów i warsztatów przybliżających wiedzę na temat mózgu i układu nerwowego w kontekście różnych aspektów jego funkcjonowania.

Część wykładów można obejrzeć w formie NAGRAŃ:

„Kiedy mózg nie działa prawidłowo – rzecz o depresji”

„Mózg w obliczu wojny – działanie układu nerwowego podczas trudnych wydarzeń życiowych”

„Dodatki do tworzych sztucznych – wróg czy przyjaciel Twojego mózgu”

„SZTUKA RELACJI” – cykl wykładów z dr Ewą Woydyłło-Osiatyńską

Akademickie Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii WSIiZ zostało partnerem merytorycznym cyklu „SZTUKA RELACJI” poświęconego budowaniu satysfakcjonujących relacji z drugim człowiekiem, stawiania granic, rozpoznawania toksycznych relacji itd. W ramach cyklu odbędą się wykłady z wyjątkowym gościem – dr Ewą Woydyłło-Osiatyńską oraz towarzyszące im warsztaty.

Terminy i tematy wykładów:

3 październik 2019 r. – W zgodzie ze sobą. Trudne relacje – sztuka stawiania granic

3 grudzień 2019 r. – Chcesz mieć rację czy relację?

5 luty 2020 r. – Sfejsowani. Jak media społecznościowe wpływają na nasze życie, emocje i relacje z innymi

4 marca 2020 r. – Toksyczni ludzie. A co jeśli ja do nich należę?

Najbliższe wydarzenia

Więcej informacji dostępnych na stronie: Cykl „SZTUKA RELACJI”

Od marzeń do celów – warsztat skutecznego wyznaczania i realizacji celu

Akademickie Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii WSIiZ zaprasza na warsztat „Od marzeń do celów – skuteczne wyznaczanie i realizacja celu”.

Termin i miejsce:

19 października (sobota)
godz. 11.00-14.00 (GRUPA I)
godz. 16.00-19.00 (GRUPA II)

Aby wziąć udział w warsztacie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy: http://bit.ly/ROZWÓJ

WYDARZENIE NA FB

SLOW WEEK – naucz się jak radzić sobie ze stresem

Akademickie Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii WSIiZ zaprasza na cykl warsztatów i prezentacji dotyczących profilaktyki stresu. W programie m.in. warsztat technik relaksacyjnych podczas, którego będzie można poznać Trening Autogenny Schultza oraz trening relaksacji neuromięśniowej  Jacobsona, warsztat radzenia sobie z tremą czy nauka pisania wzmacniających afirmacji. Wydarzenie odbędzie się w dniach 3-9 czerwca br.

Szczegółowy harmonogram i zapisy dostępne TUTAJ.

Od marzeń do celów – warsztat skutecznego wyznaczania i realizacji celu

Najbliższe wydarzenia

Dlaczego wyznaczamy cele i niejednokrotnie szybko zniechęcamy się do ich realizacji? Jak przejść od fazy planowania do fazy działania? Jak zamienić marzenia na cele? Podczas warsztatu przyjrzymy się naszym marzeniom, a dzięki narzędziom – Koło Życia, Pytanie o cud i Model SMART – określimy, nazwiemy i wyznaczymy cele, a także stworzymy plan ich realizacji.

Termin i miejsce:

15 kwietnia (poniedziałek)
godz. 17.00-19.00 (GRUPA II)
godz. 11.00-14.00 (GRUPA I)

Aby wziąć udział w warsztacie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy: http://bit.ly/ROZWÓJ

WYDARZENIE NA FB