Ulgi dla Absolwentów I stopnia WSIZ

Absolwenci I stopnia WSIZ kontynuując edukację na II stopniu ścieżek anglojęzycznych, kwalifikują się do dodatkowych ulg, a mianowicie zniżki w czesnym w wysokości 10% przez cały okres trwania studiów.

Dodatkowo, każdy student na wniosek do Dyrektora ds. Finansów i Rozwoju oraz po akceptacji, może uzyskać ulgę prorodzinną w wysokości 10% czesnego dla każdego ze spokrewnionych Studentów (tj. małżonków, dzieci, rodziców, rodzeństwo) studiujących w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Studenci na II roku (Semestry 3-4) studiów uzupełniających wraz z uzyskaniem średniej min. 4.30 (za pierwszy rok studiów) otrzymają dodatkową ulgę na poziomie kolejnych 10% wysokości czesnego.

Co najważniejsze, wszystkie ulgi mogą się sumować, a więc Student wybierając kierunki Naszej Uczelni na II stopniu, może uzyskać ulgę nawet do 30 % wysokości czesnego.

Oprócz zniżek oferujemy również system stypendialny, więcej szczegółów tutaj

Ulgi dla Absolwentów I stopnia WSIZ

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

Wszelkie Prawa Zastrzeżone, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie © 2008-2021