Dziekanat Anglojęzyczny

ZESPÓŁ DZIEKANATOWY

Email: io@wsiz.edu.pl


Joanna Wojtuszewska

Kierownik Dziekanatu

e-mail: jwojtuszewska@wsiz.edu.pl


Izabela Deszczak- Podraza

Asystentka Kierownika

e-mail: ideszczak@wsiz.edu.pl


Ruslana Karpiak

Specjalista ds. Studiów anglojęzycznych

e-mail: rkarpiak@wsiz.edu.pl

tel.: (+48) 17 866 1323

Zuzanna Pniewska

Koordynator ds. Płatności

e-mail: zpniewska@wsiz.edu.pl

tel.: (+48) 17 866 1466


Karolina Zawiślak

Młodszy Specjalista ds. Toku studiów

Specjalizacja: Aviation Management (Zarządzanie lotnictwem)

e-mail: kzawislak@wsiz.edu.pl

tel.: (+48) 17 866 1325

Malwina Stykowska

Młodszy Specjalista ds. Toku studiów

Specjalizacja: International management, Logistics in Transport (Zarządzanie międzynarodowe, Logistyka w transporcie)

e-mail: mstykowska@wsiz.edu.pl

tel.: (+48) 17 866 1324

Alina Mykhayliv

Specjalista ds. Toku studiów

Specjalizacja: General Aviation Management, Information Technology (Zarządzanie lotnictwem ogólnym, Informatyka)

e-mail: amykhayliv@wsiz.edu.pl

tel.: (+48) 17 866 1270


Vice Dean

Prodziekan Kolegium Zarzadzania ds. kierunku Zarządzanie (ścieżki anglojęzyczne)

Prodziekan Kolegium Zarządzania ds. kierunku Ekonomia (ścieżki anglojęzyczne)

Izabela Cichocka, Ph.D.

e-mail: icichocka@wsiz.edu.pl

Vice Dean

Prodziekan Kolegium Informatyki Stosowanej ds. ścieżek anglojęzycznych

Janusz Korniak, Ph.D.

e-mail: jkorniak@wsiz.edu.pl

Nataliia Strukalo

Asystentka Prodziekana

e-mail: nstrukalo@wsiz.edu.pl

tel.: (+48) 17 866 1240

Dziekanat Anglojęzyczny

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

ul. Sucharskiego 2,
35-225 Rzeszów

tel.: 17 866 11 11
fax: +48 17 866 12 22
e-mail: wsiz@wsiz.edu.pl

Wszelkie Prawa Zastrzeżone, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie © 2008-2021