Koło Naukowe Projektowania Graficznego Drugi Wymiar

Kim jesteśmy?

Koło prowadzą dr Patrycja Longawa oraz mgr Monika Masłyk. Dr Patrycja Longawa specjalizuje się w grafice 2D, w szczególności w projektowaniu plakatu i ilustracji. Mgr Monika Masłyk wyjątkowo traktuje temat projektowania logotypów, interfejsów oraz łączenia technik cyfrowych z ręcznymi.

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy zespołem pasjonatów grafiki, którzy chętnie przyjmą do swego grona nowych studentów i studentki czujących w sobie kreatywną energię i chcących ją wykorzystać w najlepszy możliwy sposób.
W naszym kole będziecie mieli szansę tworzyć projekty na konkursy graficzne pod okiem dwóch wyjątkowych profesjonalistek. Doceniamy lokalność i organizujemy konkursy i wystawy własne, ale patrzymy też znacznie dalej, dlatego realizujemy międzynarodowe projekty i konferencje, w których możesz wziąć udział. Jednak atrakcje, nagrody i chwała nie przyjdą do Ciebie bez wysiłku. Czeka Cię praca spontaniczna i długoterminowa, konkretna i wieloetapowa, lekka i taka, po której wykonaniu być może wejdziesz na wyższy level wtajemniczenia. Pewne jest to, że będzie ciekawie i żywiołowo.
Znacie tę ekscytację, czy projekt nad którym właśnie pracujecie wypali? Macie niedosyt, bo wiecie że mogliście to zrobić jeszcze inaczej. Znów nie możecie się zdecydować, która z koncepcji jest najlepsza? Kolejna trzygodzinna playlista na Spotyfy Wam się znudziła, kiedy próbujecie wyklikać coś, czego już macie serdecznie dość? Dostrzegacie, że biel nie jest jedyna, a czerń czerni nierówna? Lubicie cwaniakować i przekonywać innych do swoich racji (w myślach też się liczy), a przede wszystkim czujecie spełnienie w momencie, gdy Wasza praca zostaje zauważona i doceniona? Jeśli wszędzie odpowiedzieliście tak, lub nie – bo jesteście aż takimi indywidualistami, to zapraszamy serdecznie! Albo nie – z mniejszym entuzjazmem, bo narobicie nam konkurencji.
Zresztą, ocenicie Sami, najlepiej na oko 😉

Koło Naukowe Projektowania Graficznego Drugi Wymiar

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

Wszelkie Prawa Zastrzeżone, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie © 2008-2021