Kontakt / Contact

Project team:

Joanna Świętoniowska: jswietoniowska@wsiz.edu.pl [UITM] – project manager
Jacek Jakieła:
jjakiela@wsiz.edu.pl [UITM]
Joanna Wójcik:
jwojcik@wsiz.edu.pl [UITM]

Matteo Vignoli: m.vignoli@unibo.it [UNIBO]

Francesca Regoli: francesca.regoli@unibo.it [UNIBO]

Clio Dosi: clio.dosi@unibo.it [UNIBO]

Maria José Varadinov: mjvaradinov@ipportalegre.pt [IPP]

Gastão Marques: gastao@ipportalegre.pt [IPP]

Juan Antonio Morales: jamorales@us.es [US]

Puig Gutiérrez Maria: mpuig@us.es [US]

Georgia Micheli: micheli@militos.org [Militos]

Katerina Makri: makri@militos.org [Militos]

 

WIĘCEJ:
Założenia projektu
Partnerstwo
Rezultaty projektu
Kontakt

Kontakt / Contact

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

ul. Sucharskiego 2,
35-225 Rzeszów

tel.: 17 866 11 11
fax: +48 17 866 12 22
e-mail: wsiz@wsiz.edu.pl

Wszelkie Prawa Zastrzeżone, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie © 2008-2021