Mgr Timea Sulenta-Pluta

Asystent w Katedrze Kosmetologii Kolegium Medycznego.

Zatrudniona w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania od 2019 roku.

Absolwentka wydziału Chemii Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie na kierunku Chemia Środków Bioaktywnych i Kosmetyków. Skuteczny lider zespołu z międzynarodowym doświadczeniem w zakresie rozwoju, technologii produkcji i rejestracji produktów kosmetycznych. Ekspert w komisji przyznającej certyfikat „Naturalne Polskie”. Od 2019 roku dyrektor Centrum Wdrożeniowo-Usługowego Katedry Kosmetologii Kolegium Medycznego Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

 

Prowadzone przedmioty:

Technologia i Projektowanie Kosmetyków, Receptury Kosmetyczne, Chemia Ogólna, Fitokosmetyki i Dermokosmetyki, Nutrikosmetyki i Suplementy Diety, Surowce Kosmetyczne.

Materiały dla studentów dostępne są na platformie BlackBoard.

 

DANE KONTAKTOWE

Mgr Timea Sulenta-Pluta
Katedra Kosmetologii 
e-mail: tsulenta@wsiz.edu.pl
36-020 Tyczyn, Kielnarowa 386a
p. KM2
tel.: 017/ 866 14 53
tel.: 501 735 267


KONSULTACJE

W związku z panującym stanem zagrożenia epidemicznego konsultacje dla studentów prowadzone są w formie zdalnej: za pomocą narzędzia CISCO Webex Meetings w ramach funkcji „Pokój osobisty”. W celu skorzystania z konsultacji należy dołączyć do „Pokoju osobistego” w wyznaczonych przez wykładowcę terminach. Link do „Pokoju” jest identyczny dla każdego z nauczycieli, przy czym ostatni człon linku to pierwsza litera imienia i nazwisko danego nauczyciela (bez polskich znaków), np. https://wsiz.webex.com/meet/jkowalski
W uzasadnionych przypadkach konsultacje mogą odbywać się stacjonarnie w siedzibie Uczelni, po uprzednim umówieniu się z nauczycielem.

Do uzgodnienia indywidualnie ze studentami

 

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

ul. Sucharskiego 2,
35-225 Rzeszów

tel.: 17 866 11 11
fax: +48 17 866 12 22
e-mail: wsiz@wsiz.edu.pl

Wszelkie Prawa Zastrzeżone, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie © 2008-2021