BIP WSIiZ

Mgr Maria Gołda-Bąk

Asystent w Zakładzie Pielęgniarstwa WSIiZ.

Zatrudniona w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania od 2021 roku.

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego, magister pielęgniarstwa (Uniwersytet Rzeszowski, Wydział Medyczny, 2013). Magister zdrowia publicznego (Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Wydział Medyczny, 2016). Specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego (2017) oraz specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego (2019).

Interesuje się nowinkami medycznymi i nowoczesnymi rozwiązaniami w organizacji ochrony zdrowia.

Od 2021 roku jest opiekunką roku, Koordynator Zajęć Praktycznych i Praktyk Zawodowych w WSIiZ.
Od 2020 roku zatrudniona na stanowisku starszego asystenta pielęgniarstwa w SPZOZ MSWiA w Rzeszowie w Szpitalu Tymczasowym, oddział zakaźny dla pacjentów z COVID-19. W latach 2017-2019 była zatrudniona na stanowisku pielęgniarki koordynującej w Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy w Rzeszowie. Od 2015 roku (do dnia dzisiejszego) pracuje w środowisku pacjenta jako pielęgniarka rodzinna.

Przy współpracy z licznymi uczelniami i szkołami policealnymi realizuje również zajęcia teoretyczne i praktyczne dla studentów i słuchaczy, w szczególności z zakresu Zdrowia Publicznego, Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, Organizacji Pracy Pielęgniarki, Pielęgniarstwa epidemiologicznego i rodzinnego.

Od 2013 do 2017 roku pracowała w Ośrodku Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych w Rzeszowie, zajmując się organizacją kursów i specjalizacji dla pielęgniarek i położnych w ramach pełnionej funkcji specjalisty ds. szkoleń oraz wykładowcy. W 2012 roku była zatrudniona na stanowisku młodszego asystenta pielęgniarstwa w Szpitalu Wojewódzkim nr 2, Oddział chorób wewnętrznych, nefrologii i endokrynologii z pododdziałem medycyny nuklearnej, 
Od 2010 roku do 2013 zatrudniona w Centrum Medycznym „Promedica”, na stanowisku rejestratorki medycznej, a kolejno pielęgniarki.

Jej zainteresowania dodatkowe to: podróże, książki i zaangażowanie w mediach społecznościowych propagujących czytelnictwo, jako sposób spędzania wolnego czasu. 

 

Prowadzone przedmioty:

Materiały dla studentów dostępne są na platformie BlackBoard.

 

DANE KONTAKTOWE

Mgr Maria Gołda-Bąk
Zakładzie Pielęgniarstwa WSIiZ
e-mail: mgolda@wsiz.edu.pl
36-020 Tyczyn, Kielnarowa 386a


KONSULTACJE

 

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyk i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

Telefon: 17 866 11 11

Fax: +48 17 866 12 22

E-mail: wsiz@wsiz.edu.pl

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania

ul. Sucharskiego 2,

35-225 Rzeszów

Zapisz się do newslettera

Skip to content