Mgr Jakub Tobiasz

Asystent w Katedrze Chorób Cywilizacyjnych i Medycyny Regeneracyjnej.
Zatrudniony w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania od 2018 roku.

Ukończył studia magisterskie na kierunku Dietetyka o specjalności Dietetyka kliniczna (Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Wydział Lekarski, 2020). Absolwent studiów licencjackich na kierunkach: Dietetyka (WSIiZ, 2018) oraz Filologia angielska (WSIiZ, 2015).

Jego zainteresowania naukowe koncentrują się wokół wpływu bioaktywnych składników chemicznych zawartych w żywności na stan zdrowia człowieka, a także wpływu diety oraz suplementacji na wydolność fizyczną organizmu. 

W wolnym czasie interesuje się sportem, nie tylko w sposób bierny, ale również aktywny. 

 

Prowadzone przedmioty:

Edukacja zdrowotna w chorobach cywilizacyjnych, Dietetyka, Podstawy dietetyki, Poradnictwo dietetyczne z elementami dietoterapii, Podstawy medycyny sportowej i rekreacyjnej, Środki dopingujące w sporcie – uwarunkowania prawne i diagnostyczne

Materiały dla studentów dostępne są na platformie BlackBoard.

 

DANE KONTAKTOWE

Mgr Jakub Tobiasz
Katedra Chorób Cywilizacyjnych i Medycyny Regeneracyjnej
e-mail: jtobiasz@wsiz.edu.pl
36-020 Tyczyn, Kielnarowa 386a
p. KD 112
tel. 017 / 866 14 97


KONSULTACJE

W związku z panującym stanem zagrożenia epidemicznego konsultacje dla studentów prowadzone są w formie zdalnej: za pomocą narzędzia CISCO Webex Meetings w ramach funkcji „Pokój osobisty”. W celu skorzystania z konsultacji należy dołączyć do „Pokoju osobistego” w wyznaczonych przez wykładowcę terminach. Link do „Pokoju” jest identyczny dla każdego z nauczycieli, przy czym ostatni człon linku to pierwsza litera imienia i nazwisko danego nauczyciela (bez polskich znaków), np. https://wsiz.webex.com/meet/jkowalski
W uzasadnionych przypadkach konsultacje mogą odbywać się stacjonarnie w siedzibie Uczelni, po uprzednim umówieniu się z nauczycielem.

Wtorki: 9:00-10:30

 

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

ul. Sucharskiego 2,
35-225 Rzeszów

tel.: 17 866 11 11
fax: +48 17 866 12 22
e-mail: wsiz@wsiz.edu.pl

Wszelkie Prawa Zastrzeżone, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie © 2008-2021