Mgr inż. Monika Bar

Pracownik inżynieryjno-techniczny w Katedrze Biotechnologii i Biologii Komórki.

Zatrudniona w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania od 2021 roku.

Magister biotechnologii molekularnej (Uniwersytet Rzeszowski, Wydział Biotechnologii, rok 2021), inżynier biotechnologii analitycznej (Uniwersytet Rzeszowski, Wydział Biotechnologii, rok 2020). 

Zainteresowania obejmują dziedzinę: toksykologii, biologii komórki, neurobiologii, mikrobiologii, endokrynologii, w szczególności: rola i mechanizm działania ksenobiotyków w układach biologicznych, mechanizm reaktywnych form tlenu i wpływ stresu oksydacyjnego na komórki, mechanizm apoptozy komórek w układzie nerwowym, właściwości przeciwdrobnoustrojowe i antyoksydacyjne olejków eterycznych i ich ocena cyto/genotoksyczności, wpływ pola elekromagnetycznego na poziom ekspresji receptorów hormonów steroidowych.

 

 

Prowadzone przedmioty:

Materiały dla studentów dostępne są na platformie BlackBoard.

 

DANE KONTAKTOWE

Mgr inż. Monika Bar
Katedra Biotechnologii i Biologii Komórki
e-mail: mbar@wsiz.edu.pl
36-020 Tyczyn, Kielnarowa 386a
pok. KA109,
tel.: 017/ 866 12 93 lub 017/ 866 12 68


KONSULTACJE

W związku z panującym stanem zagrożenia epidemicznego konsultacje dla studentów prowadzone są w formie zdalnej: za pomocą narzędzia CISCO Webex Meetings w ramach funkcji „Pokój osobisty”. W celu skorzystania z konsultacji należy dołączyć do „Pokoju osobistego” w wyznaczonych przez wykładowcę terminach. Link do „Pokoju” jest identyczny dla każdego z nauczycieli, przy czym ostatni człon linku to pierwsza litera imienia i nazwisko danego nauczyciela (bez polskich znaków), np. https://wsiz.webex.com/meet/jkowalski
W uzasadnionych przypadkach konsultacje mogą odbywać się stacjonarnie w siedzibie Uczelni, po uprzednim umówieniu się z nauczycielem.

 

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

ul. Sucharskiego 2,
35-225 Rzeszów

tel.: 17 866 11 11
fax: +48 17 866 12 22
e-mail: wsiz@wsiz.edu.pl

Wszelkie Prawa Zastrzeżone, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie © 2008-2021