Dr Kamil Łuczaj

Adiunkt w Instytucie Analiz Edukacji.

Zatrudniony w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania od 2016 roku.

Doktor nauk społecznych w dziedzinie socjologii. Ukończył studia magisterskie w dziedzinie filozofii i socjologii. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego i Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Jego zainteresowania naukowe koncentrują się wokół badań migracyjnych, studiów nad szkolnictwem wyższym oraz socjologii kultury, sztuki i reklamy.

Publikował między innymi w “Studies in Higher Education”, “Higher Education Policy and Management”, “Advertising and Society Review”, “Polish Sociological Review”, “Studiach Medioznawczych”, “Przeglądzie Kulturoznawczym” oraz “Studiach Socjologicznych”. Członek Polskiego Towarzystwa Socjologicznego, European Sociological Association, International Sociological Association oraz International Visual Sociology Association.

Od 2019 roku członek Komitetu Badań nad Migracjami PAN.

 

Prowadzone przedmioty:

Estetyka, Filozofia multimediów, Język i techniki reklamy, Kampanie reklamowe w internecie, Metody badań medioznawczych, Metodologia badań, Podstawy komunikacji marketingowej, Seminarium dyplomowe (Grafika, Media cyfrowe), Sociology (Informatyka, Pielęgniarstwo), Społeczne i kulturowe oddziaływanie mediów, Storytelling.

 

Materiały dla studentów dostępne są na platformie BlackBoard.

 

Kamil Łuczaj

DANE KONTAKTOWE

Dr Kamil Łuczaj
Kolegium Mediów i Komunikacji Społecznej
e-mail: kluczaj@wsiz.edu.pl
35-225 Rzeszów, ul. Sucharskiego 2
p. RA219

 

 


KONSULTACJE

W związku z panującym stanem zagrożenia epidemicznego spowodowanego pandemią wirusa COVID-19 i obostrzeniami dotyczącymi szkolnictwa wyższego, konsultacje w semestrze zimowym 2020/2021 prowadzone są zarówno w formie tradycyjnej, jak i online. W celu umówienia się na konsultacje tradycyjne wymagany jest kontakt mailowy.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną, proszę o kontakt mailowy, celem umówienia spotkania lub konsultacji online.

 

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

ul. Sucharskiego 2,
35-225 Rzeszów

tel.: 17 866 11 11
fax: +48 17 866 12 22
e-mail: wsiz@wsiz.edu.pl

Wszelkie Prawa Zastrzeżone, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie © 2008-2020