Dr n. med. Agnieszka Bożek

Doktor nauk medycznych w Kolegium Medycznym.

Zatrudniona w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania od 2020 roku.

Doktor w dziedzinie nauk medycznych w dyscyplinie medycyna w specjalności dermatologia i wenerologia (Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, Wydział Lekarski Kształcenia Podyplomowego, rok 2018), lekarz (Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, Wydział Lekarski, rok 2012).

Jej zainteresowania naukowe koncentrują się głównie wokół chorób skóry przebiegających ze świądem.

Jest ona autorem publikacji naukowych w dziedzinie dermatologii i wenerologii.

Od 2018 roku zatrudniona w Klinice Dermatologii Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, gdzie konsultuje pacjentów w Poradni Leczenia Świądu i Pokrzywek oraz prowadzi badania kliniczne.

Prowadzone przedmioty:

Materiały dla studentów dostępne są na platformie BlackBoard.

DANE KONTAKTOWE

Dr n. med. Agnieszka Bożek
e-mail: agbozek@wsiz.edu.pl
36-020 Tyczyn, Kielnarowa 386a,

KONSULTACJE

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyk i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania

ul. Sucharskiego 2,