Dr n. med. Agnieszka Bożek

Kierownik Katedry Dermatologii.

Adiunkt w Katedrze Dermatologii.

Zatrudniona w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania od 2020 roku.

Doktor w dziedzinie nauk medycznych w dyscyplinie medycyna w specjalności dermatologia i wenerologia (Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, Wydział Lekarski Kształcenia Podyplomowego, rok 2018), lekarz (Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, Wydział Lekarski, rok 2012).

Jej zainteresowania naukowe koncentrują się głównie wokół chorób skóry przebiegających ze świądem.

Jest ona autorem publikacji naukowych w dziedzinie dermatologii i wenerologii.

Od 2018 roku zatrudniona w Klinice Dermatologii Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, gdzie konsultuje pacjentów w Poradni Leczenia Świądu i Pokrzywek oraz prowadzi badania kliniczne.

Prowadzone przedmioty:

Materiały dla studentów dostępne są na platformie BlackBoard.

DANE KONTAKTOWE

Dr n. med. Agnieszka Bożek
Katedra Dermatologii
e-mail: agbozek@wsiz.edu.pl
36-020 Tyczyn, Kielnarowa 386a,
p. KA 103a

KONSULTACJE

W związku z panującym stanem zagrożenia epidemicznego konsultacje dla studentów prowadzone są w formie zdalnej: za pomocą narzędzia CISCO Webex Meetings w ramach funkcji „Pokój osobisty”. W celu skorzystania z konsultacji należy dołączyć do „Pokoju osobistego” w wyznaczonych przez wykładowcę terminach. Link do „Pokoju” jest identyczny dla każdego z nauczycieli, przy czym ostatni człon linku to pierwsza litera imienia i nazwisko danego nauczyciela (bez polskich znaków), np. https://wsiz.webex.com/meet/jkowalski
W uzasadnionych przypadkach konsultacje mogą odbywać się stacjonarnie w siedzibie Uczelni, po uprzednim umówieniu się z nauczycielem.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

ul. Sucharskiego 2,

Wszelkie Prawa Zastrzeżone, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie © 2008-2021