Mgr Barbara Myśliwiec-Grzyb

Koordynator Kierunkowy ds. Praktyk Zawodowych kierunków Kosmetologia. 

Wykładowca w Katedrze Kosmetologii.

Zatrudniona w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania od 2019 roku. 

Magister pedagogiki (Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Rzeszowie, Wydział Pedagogiczny) oraz absolwentka kierunku kosmetologia – specjalność Kosmetologia estetyczna (Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, Wydział Medyczny). Ukończyła również Podyplomowe Studia Kosmetologiczne – specjalność Kosmetologia w medycynie (Wyższa Szkoła Nauk Społecznych w Lublinie, Wydział Medyczny).

Jej zainteresowania naukowe koncentrują się wokół innowacyjnych zabiegów w procesach starzenia się i problemach estetycznych skóry.

Wykładowca na kierunku Kosmetologia. Dydaktyka to jej powołanie – misja dająca mnóstwo satysfakcji, do której podchodzi bardzo odpowiedzialnie. Obecnie jest także koordynatorem praktyk zawodowych na kierunku Kosmetologia.

Pracuje w zawodzie kosmetologa w renomowanym salonie kosmetologii i medycyny estetycznej. Posiada szeroki zakres wiedzy z zakresu kosmetologii leczniczej, z wykorzystaniem technologii laserowej oraz kosmetologii pielęgnacyjnej, co potwierdzają liczne certyfikaty.

Jej zainteresowania oscylują również wokół trychologii. Od 2015 roku członkini Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Uczestniczka licznych Konferencji oraz Kongresów trychologicznych i kosmetologicznych. Dodatkowo ukończyła specjalistyczne kursy z zakresu dermotrychologii.

Specjalistka w dziedzinie wizażu i stylizacji, zafascynowana mocą barw. Z wykształcenia absolwentka Make-up Instructors Academy z kreowania wizerunku oraz Color University Akademia Artystyczna z zakresu analizy kolorystycznej. Absolwentka zawodowego kursu wizażu w Make Up Star w Warszawie.

W wolnym czasie lubi czytać powieści fantastyczne i kryminalne.

 

Prowadzone przedmioty:

Kosmetologia pielęgnacyjna, Kosmetologia upiększająca, Kosmetologia lecznicza, Podstawy kosmetologii, Estetyka, Praktyka zawodowa.

Materiały dla studentów dostępne są na platformie BlackBoard.

 

DANE KONTAKTOWE

Mgr Barbara Myśliwiec-Grzyb
Katedra Kosmetologii 
e-mail: bmysliwiec@wsiz.edu.pl
36-020 Tyczyn, Kielnarowa 386a,
p. KM3
tel.: 017/ 866 12 55


KONSULTACJE

W związku z panującym stanem zagrożenia epidemicznego spowodowanego pandemią wirusa COVID-19 i obostrzeniami dotyczącymi szkolnictwa wyższego, konsultacje w semestrze letnim 2020/2021 prowadzone są zarówno w formie tradycyjnej, jak i online. W celu umówienia się na konsultacje tradycyjne wymagany jest kontakt mailowy.

 

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

ul. Sucharskiego 2,
35-225 Rzeszów

tel.: 17 866 11 11
fax: +48 17 866 12 22
e-mail: wsiz@wsiz.edu.pl

Wszelkie Prawa Zastrzeżone, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie © 2008-2021