BIP WSIiZ

Mgr Barbara Myśliwiec-Grzyb

Koordynator Kierunkowy ds. Praktyk Zawodowych kierunków Kosmetologia. 

Wykładowca w Katedrze Kosmetologii.

Zatrudniona w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania od 2019 roku. 

Magister pedagogiki (Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Rzeszowie, Wydział Pedagogiczny) oraz absolwentka kierunku kosmetologia – specjalność Kosmetologia estetyczna (Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, Wydział Medyczny). Ukończyła również Podyplomowe Studia Kosmetologiczne – specjalność Kosmetologia w medycynie (Wyższa Szkoła Nauk Społecznych w Lublinie, Wydział Medyczny).

Jej zainteresowania naukowe koncentrują się wokół innowacyjnych zabiegów w procesach starzenia się i problemach estetycznych skóry.

Wykładowca na kierunku Kosmetologia. Dydaktyka to jej powołanie – misja dająca mnóstwo satysfakcji, do której podchodzi bardzo odpowiedzialnie. Obecnie jest także koordynatorem praktyk zawodowych na kierunku Kosmetologia.

Pracuje w zawodzie kosmetologa w renomowanym salonie kosmetologii i medycyny estetycznej. Posiada szeroki zakres wiedzy z zakresu kosmetologii leczniczej, z wykorzystaniem technologii laserowej oraz kosmetologii pielęgnacyjnej, co potwierdzają liczne certyfikaty.

Jej zainteresowania oscylują również wokół trychologii. Od 2015 roku członkini Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Uczestniczka licznych Konferencji oraz Kongresów trychologicznych i kosmetologicznych. Dodatkowo ukończyła specjalistyczne kursy z zakresu dermotrychologii.

Specjalistka w dziedzinie wizażu i stylizacji, zafascynowana mocą barw. Z wykształcenia absolwentka Make-up Instructors Academy z kreowania wizerunku oraz Color University Akademia Artystyczna z zakresu analizy kolorystycznej. Absolwentka zawodowego kursu wizażu w Make Up Star w Warszawie.

W wolnym czasie lubi czytać powieści fantastyczne i kryminalne.

 

Prowadzone przedmioty:

Kosmetologia pielęgnacyjna, Kosmetologia upiększająca, Kosmetologia lecznicza, Podstawy kosmetologii, Estetyka, Praktyka zawodowa.

Materiały dla studentów dostępne są na platformie BlackBoard.

 

DANE KONTAKTOWE

Mgr Barbara Myśliwiec-Grzyb
Katedra Kosmetologii 
e-mail: bmysliwiec@wsiz.edu.pl
36-020 Tyczyn, Kielnarowa 386a,
p. KM3
tel.: 017/ 866 12 55


KONSULTACJE

 

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyk i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

Telefon: 17 866 11 11

Fax: +48 17 866 12 22

E-mail: wsiz@wsiz.edu.pl

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania

ul. Sucharskiego 2,

35-225 Rzeszów

Zapisz się do newslettera

Skip to content