20 kwietnia br. w rzeszowskiej Hali Podpromie odbędą się największe w regionie XX Podkarpackie Targi Pracy organizowane przez Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Na targach obecnych będzie blisko 40 pracodawców m.in. z branży informatycznej, lotniczej, consultingowej, finansowej, edukacyjnej, spedycyjnej, logistycznej, motoryzacyjnej, produkcyjnej oraz agencje pośrednictwa pracy.

Wszystkich zainteresowanych znalezieniem zatrudnienia zapraszamy 20 kwietnia br. (czwartek) do Hali Podpromie w Rzeszowie (ul. Podpromie 10) w godzinach od 10.00 do 16.00. Wstęp bezpłatny!

Podkarpackie Targi Pracy organizowane są  przez nasze biuro już po raz dwudziesty, z myślą o poszukujących pracy lub chcących zmienić swoją dotychczasową ścieżkę zawodową. Wszyscy, którzy chcą zrobić dobre pierwsze wrażenie na pracodawcach, powinni pamiętać o dobrze przygotowanym CV . Wiemy od Pracodawców, że podczas targów będą prezentować wiele ofert pracy na różne stanowiska, więc każdy znajdzie coś dla siebie – informuje Agnieszka Cieśla, Kierownik Biura Karier WSIiZ. Wiemy, że nasze targi pracy przynoszą efekty. Dowodem na to są informacje zwrotne od firm na temat liczby zatrudnionych osób. W minionych latach średnio Targi odwiedzało kilka tysięcy osób, a kilkaset z nich bezpośrednio na targach znajdowało zatrudnienie – dodaje Agnieszka Cieśla. Na targach jako Pracodawca będzie obecna również Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Uczelnia obecnie poszukuje wielu specjalistów, zwłaszcza z dziedziny: informatyki, grafiki, matematyki, fizyki, chemii, psychologii, przedsiębiorczości i marketingu internetowego – mówi Ewa Podgórska, Dyrektor Pionu Zarządzania Zasobami Ludzkimi WSIiZ.

Partnerem strategicznym XX Podkarpackich Targów Pracy jest firma Deloitte, Partnerem technologicznym LOT Aircraft Maintenance Service, a Partnerem wspierającym: BorgWarner Poland.

Partnerem merytorycznym Podkarpackich Targów Pracy jest Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie, którego doradcy zawodowi będą m.in. konsultować dokumenty aplikacyjne uczestników targów, udzielać informacji dotyczących możliwości finansowania działalności gospodarczych, miejsc pracy, staży, a także dofinansowania dalszego kształcenia oraz firma iPRACUJZDALNIE.pl

Patronatem honorowym Targi objęli: Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl oraz Prezydent Miasta Rzeszowa Konrad Fijołek.

Patronatem medialnym targi objęła TVP3 Rzeszów Telewizja Polska.

Szczegóły na stronie: targipracy.rzeszow.pl