We wtorek wieczorem w Klubie Akademickim IQ zorganizowano Wieczór Wyprawy BUSTRIP INTO THE WILD.

Spotkanie ze studentami WSIiZ, uczestnikami wakacyjnej wyprawy po Europie, odbyło się 19 listopada 2013r. o godz. 19:00, w Klubie Akademickim „IQ” w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Bustrip to załoga stworzona przez siedmioro studentów WSIiZ, którzy postanowili przejechać Europę 25-letnim busem. Przemierzyli ponad 7000km, przejechali przez 13 państw i spędzili ze sobą niecały miesiąc. Smaczku wyprawie dodaje fakt, że pierwszy raz spotkali się dopiero na 6 miesięcy przed szaloną podróżą.

Podczas wieczornego spotkania opowiadali o tym jak się poznali, co zmotywowało ich do wyjazdu, jak udało im się zdążyć na czas, oraz przez jakie przeszkody musieli przejść podczas samej wyprawy.

Uczestnikom spotkania zdradzili także kilka „patentów” dotyczących organizacji tego typu wypraw.

PRZECZYTAJ: Pełna relacja z wyprawy Bustrip Into The Wild.