Ponad 20 kół naukowych, kilkanaście organizacji studenckich, wykłady otwarte, liczne przedsięwzięcia, seminaria, konferencje, zawody, konkursy… wszystko to i o wiele więcej czeka na studentów WSIiZ od nowego roku akademickiego!

Czas studiów to nie tylko czas nauki. Każdy z Was może działać w organizacjach studenckich i kołach naukowych rozwijając swoje pasje i zainteresowania. Co więcej, dodatkowa działalność może zaprocentować nie tylko w postaci obniżki czesnego, ale i w oczach przyszłego pracodawcy. Udział w życiu uczelni to doskonała szansa na zdobycie doświadczenia w zakresie pracy w grupie. To również doskonały czas na poznanie ludzi podzielających nasze zainteresowania i zawarcie przyjaźni na całe życie.

Możliwości do działania jest wiele!

Jeśli jesteś osobą zaangażowaną społecznie, realizujesz się w działaniu w grupie i jednocześnie masz określone zainteresowania, zapraszamy do uczestnictwa w organizacjach studenckich działających w naszej Uczelni:

• Magazyn Studencki PRESSJA

Ponadto na Uczelni działają liczne studenckie koła naukowe:

Jak widać, możliwości do działania jest naprawdę wiele. Warto skorzystać z którejś z nich. To nie tylko możliwość rozwoju swoich talentów i pasji, ale też "punkty" u przyszłych pracodawców. Zapraszamy do działania!