Znamy już nazwiska studentów, którzy decyzją kapituły, zwyciężyli w Plebiscycie Student Roku 2010.

Nagrody przyznano w siedmiu kategoriach. Młodzi, zdolni, aktywni studenci walczyli o kryształy: ""Przyjaciel uczelni", "Pasjonat", "Krzewiciel sportu", "Altruista", "Naukowiec", "Publicysta". Dodatkowo, spośród wszystkich nazwisk, studenci poprzez głosowanie w systemie Wirtualnej Uczelni przyznali nagrodę "Jest OK" osobie, którą chcieli wyróżnić.

W kategorii "Przyjaciel uczelni" zwyciężyła Katarzyna Stępak. W drugiej kategorii, "Pasjonat", Kapituła nagrodziła Jakuba Ochnio. W kategorii "Krzewiciel sportu" bezkonkurencyjny okazał się Marcin Środa, a na tytuł "Altruistki" zasłużyła sobie Snizhana Luchynska. Mianem "Naukowca" od dziś będziemy nazywać Radosława Ślusarczyka, a tytuł "Publicysty" zdobył Robert Bańkosz. Dzięki głosom studentów tytuł "JEST OK" zdobył Daniel Dereniowski. Kapitule przewodniczył Prorektor ds. Nauczania dr Wergiliusz Gołąbek.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy, ale nie zapominamy o tych, którzy mimo wspaniałych osiągnięć w tym roku nie dostali kryształów. Może za rok…

Już niebawem odbędzie się uroczysta gala wręczenia nagród. O szczegółach będziemy informować.

Więcej informacji o Plebiscycie.